Akumulatorski vrtalnik/vijačnik

- Zmogljiv akumulatorski vrtalni vijačnik „16V Max“ (14,4 V), namenjen projektom domačih mojstrov
- Litij-ionska tehnologija: ni učinka spomina, akumulatorske baterije se ne praznijo same in so vedno nared za uporabo
- 17-stopenjska sklopka VariTorque za natančno privijanje in blokada momenta za vrtanje
- Različne hitrosti za umirjen zagon in popoln nadzor ves čas uporabe
- 10-mm dvojna hitrovpenjalna vrtalna glava za preprosto menjavo pribora
- Elektronska zavora varuje pred premočnim pritegovanjem vijakov in omogoča hitrejše in učinkovitejše delo
- Kompaktna oblika in majhna teža za priročno delo
- Svetilka za boljšo vidljivost obdelovanca in udobnejše delo na slabo osvetljenih mestih
- Mehak ročaj in ergonomska oblika za optimalno udobje in ergonomijo
Opis izdelka
Zmogljiv akumulatorski vrtalni vijačnik z mehkim oprijemom in dvema akumulatorskima baterijama
Akumulatorski vrtalni vijačnik SKIL 1007 „16V Max“ (14,4 V) je kot nalašč za projekte domačih mojstrov, kot sta vijačenje in vrtanje v les in kovino. Nastavitev sklopke VariTorque 17+1 zagotavlja natančne rezultate z 17 nastavitvami za vijačenje in dodatno nastavitvijo za vrtanje. SKIL 1007 ima 10-milimetrsko hitrovpenjalno vrtalno glavo za preprosto menjavo pribora. To vsestransko orodje zares nudi vse, kar potrebujete: zanesljivo tehnologijo litij-ionske akumulatorske baterije, ki zagotavlja daljšo življenjsko dobo baterije, brezstopenjsko nastavljivo hitrost, elektronsko zavoro za popoln nadzor in LED-lučko, ki zagotavlja dobro osvetlitev. Akumulatorski vrtalni vijačnik je spravljen v robustnem kovčku z dvema akumulatorskima baterijama, 13-delnim kompletom nastavkov za vrtanje in vijačenje ter magnetnim držalom nastavka.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Zmogljivost vijakov | 8 mm |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 10 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 8 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 25 mm |
| Dve mehanski hitrosti | Da |
| Napetost | 14.4 V |
| Največji navor | 33 Nm |
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 1.5 Ah |
| Neto teža z akumulatorsko baterijo | 1.2 kg |
| EAN | 8710364079315 |
| Order Number | F0151007AR |
| Brezkrtačno | Ne |
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| LED-svetilka | Da |
| Zvočni tlak | < 70 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | < 2.5 m/s² |
| Čas polnjenja | 5 h |
Embalaža vsebuje
- Akumulatorski vrtalnik SKIL 1007
- Trpežen plastičen kovček
- Polnilnik
- 2 x „16V Max“ (14,4 V) 1,5 Ah litij-ionska akumulatorska baterija
- Dvostranski vijačni nastavek
- Svedri „TI“ (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- Vijačni nastavki „TI“ (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Magnetno držalo nastavkov
- Navodila za uporabo

































