Vijačnik

- Lahek in kompakten vijačnik
- Globinska nastavitev šobe za enostavno nastavitev globine
- Ergonomsko oblikovani ročaj za uporabnikovo udobje
- Mehak nedrseč oprijem na zadnjem ročaju
- Trak za na roko omogoča udobno in neprekinjeno delo
- Veliko stikalo za nastavitev hitrosti omogoča preprosto upravljanje
- Aretirni gumb za neprekinjeno delovanje
- Funkcija Levo/Desno
- Sponka za pas za preprostejše shranjevanje orodja
Opis izdelka
Močan vijačnik z nastavljivo hitrostjo
SKIL Masters 6940 je zmogljiv električen vijačnik z močjo 520 W, spravljen v trpežni torbi SKIL Masters. Vgrajena zapestna vrvica zagotavlja udobno rokovanje in priročna zaponka za pas omogoča preprosto shranjevanje orodja, ko ga ne uporabljate. Štiri metre dolg gumijast električni kabel zagotavlja veliko svobodo gibanja. Visoka hitrost do 4500 minˉ¹, veliko stikalo za nastavitev hitrosti in blokirno stikalo za neprekinjeno delo zagotavljajo vsestranskost in nadzor med vsakim vrtanjem. Z vrtenjem vpenjala vijačnika z omejevalnikom globine v levo ali desno lahko preprosto nastavite globino vijačenja. Gumb za vrtenje v levo/desno je priročen način za spremembo smeri delovanja orodja. SKIL Masters 6940 je kompaktno in lahko orodje za optimalno udobje pri delu.
SKIL Masters: profesionalno orodje za profesionalne uporabnike
SKIL Masters ponuja širok izbor orodij posebej za profesionalne uporabnike. Zgodba se je začela leta 1924, ko je ustanovitelj Skila izumil krožno žago. Ta legendarna Skilsaw je bila prvi izmed mnogih revolucionarnih izumov, ki so namenjeni preprostemu in učinkovitemu rokovanju ob najboljši učinkovitosti. Orodja predstavljajo neprekosljivo vrednost za svoj denar, saj imajo robustno obliko, so zanesljiva in vključujejo obsežen pribor. S profesionalnim orodjem SKIL Masters so tudi najtežje naloge preproste.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364045983 |
| Order Number | F0156940MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Največji navor | 10 Nm |
| Vhodna moč | 520 W |
| Zmogljivost vijakov | 6 mm |
| Šestrobi nastavek | 6.35 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Zvočni tlak | 84 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | <2.5 m/s² |
| Zvočna moč | 95 dB |
Embalaža vsebuje
- Platnena torba
































