1565 AA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.99ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Ni na voljo v tej državi
Opis izdelka
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| EAN | 8710364064885 |
| Vhodna moč | 720 W |
| Globina skobljanja | 0 - 2 mm |
| Širina skobljanja | 82 mm |
| Globina žlebljenja | 18 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Zvočni tlak | 90 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 2.8 m/s² |
| Zvočna moč | 101 dB |
Embalaža vsebuje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.53ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>





































