Skobeljnik

- Natančno in enostavno orodje za skobljanje površin in posnemanje robov
- 600 W motor zagotavlja dovolj moči za vsako skobljanje
- Preprosta in natančna nastavitev globine
- Nastavitveni gumb za globino služi tudi kot dodaten sprednji ročaj za optimalen nadzor
- Sodoben, ergonomičen dizajn vključuje mehak ročaj za optimalno uporabo
- Uporaba obrnljivih skobeljnih rezil za gladko obdelavo in dolgo življenjsko dobo
- V-utor za lažje posnemanje robov
- Ključ shranjen v ohišju stroja
- Delo brez prahu s priloženim adapterjem za sesalnik za prah
Opis izdelka
Natančen električni skobeljnik za odlične rezultate skobljanja
Električni skobeljnik SKIL 1558 je izdelan za moč, zmogljivost in vzdržljivost. Ta električni skobeljnik ima motor moči 600 W in vsako skobljanje opravi z lahkoto ne glede na zahtevnost ali neravnost materiala. Je idealno orodje za skobljanja, kot so krajšanje vrat, posnemanje robov in glajenje površin. Lahka konstrukcija z mehkim oprijemom in nastavitvenim gumbom za globino služi tudi kot dodaten sprednji ročaj za optimalno udobje in nadzor nad orodjem. Jasno označena skala globine omogoča preprosto izbiro nastavitve želene globine. Električnemu skobeljniku je priložen adapter za sesalnik za priključitev sesalnika.
Visokokakovostni skobeljniki podjetja SKIL zagotavljajo natančno nastavitev globine in gladko obdelavo
SKIL, izumitelj krožne žage leta 1924, električni skobeljnik razvija na osnovi dolgoletnih izkušnjah z izdelovanjem orodja za obdelavo lesa. To pomeni, da SKIL natančno ve, kaj je potrebno za izdelavo električnega skobeljnika, ki omogoča natančno nastavitev globine in gladko končno obdelavo.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Ta električni skobeljnik ima obrnljiva skobeljna rezila za dvakrat daljšo življenjsko dobo. Če se ena stran obrabi, lahko preprosto obrnete rezila in nadaljujete z delom. V-utor v sprednjem podnožju električnega skobeljnika omogoča preprosto posnemanje robov in vogalov. Ključ je shranjen v električnem skobeljniku, tako da je vedno pri roki, ko ga potrebujete. Za čistejše delovno okolje lahko večino sesalnikov standardnih velikosti priključite na orodje, tako da uporabite priložen adapter za sesalnik.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| EAN | 8710364064854 |
| Order Number | F0151558AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 600 W |
| Globina skobljanja | 0 - 2 mm |
| Širina skobljanja | 82 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Zvočni tlak | 90 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 5.1 m/s² |
| Zvočna moč | 101 dB |
Embalaža vsebuje
- Obrnljivo rezilo skobeljnika (2x)
- Ključ za menjavo rezil
- Shranjevanje rezil
- Prilagoditveni nastavek za sesalec za prah



































