Kotni brusilnik

- Trpežen 750 W motor za zahtevne aplikacije
- Preprosta nastavitev varovala brez orodja
- Trije položaji stranskega ročaja za optimalen oprijem, ne glede na uporabo
- Funkcija preprečevanja ponovnega zagona poskrbi, da se orodje po prekinitvi dotoka električne energije ne vključi samodejno
- Kroglični ležaji in poševni zobniki za daljšo življenjsko dobo orodja
- Majhna teža in vitka oblika zagotavljata odličen oprijem
- Gumijast kabel dolžine štiri metre za optimalno gibljivost pri delu
- Blokada vretena za preprosto menjavo pribora
Opis izdelka
Vzdržljiv kotni brusilnik za zahtevno rezanje in brušenje
Vzdržljiv kotni brusilnik SKIL Masters 9408 je združljiv z brusilnimi ploščami dimenzije 125 mm. Motor z močjo 750 W med zahtevnim rezanjem in brušenjem zagotavlja vsestranskost in nadzor. Z okrepljenimi poševnimi zobniki in zatesnjenimi krogličnimi ležaji je zagotovljena dodatna trpežnost. Štiri metre dolg gumijast električni kabel zagotavlja veliko svobodo gibanja. Elektronska funkcija preprečevanja ponovnega zagona poskrbi, da se SKIL Masters 9408 po prekinitvi električnega napajanja ne vključi samodejno. Za optimalno svobodo pri delu lahko stranski ročaj nastavite v tri položaje. Blokada vretena omogoča hitro menjavanje pribora in sistem ščitnika, ki ga je mogoče nastaviti brez uporabe ključa, omogoča preprosto prilagajanje ščitnika za vsako delo posebej.
SKIL Masters: profesionalno orodje za profesionalne uporabnike
SKIL Masters ponuja širok izbor orodij posebej za profesionalne uporabnike. Zgodba se je začela leta 1924, ko je ustanovitelj SKILa izumil krožno žago. Ta legendarna SKILova žaga je bila prvi izmed mnogih revolucionarnih izumov, ki so namenjeni preprostemu in učinkovitemu rokovanju ob najboljši učinkovitosti. Orodja predstavljajo neprekosljivo vrednost za svoj denar, saj imajo robustno obliko, so zanesljiva in vključujejo obsežen pribor. S profesionalnim orodjem SKIL Masters so tudi najtežje naloge preproste.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 750 W |
| Največji premer koluta | 125 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Ozek zadnji ročaj | Ne |
| EAN | 8710364074594 |
| Order Number | F0159408ME |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Zvočni tlak | 91 dB |
| Zvočna moč | 102 dB |
| Raven tresenja (površinsko brušenje) | 7.3 m/s² |
Embalaža vsebuje
- Kotni brusilnik SKIL 9408
- Varnostni ščitnik
- Stranski ročaj
- Ključ za pribor
- Komplet prirobnic
- Navodila za uporabo

































