Vibracijski brusilnik

- Lučke LED za „nadzor pritiska“ opozarjajo na prevelik pritisk na orodje; pustite, da orodje samo opravlja delo!
- Učinkovito brusilno gibanje in močan motor za hitro in gladko brušenje
- Vgrajeno odsesavanje prahu in sistem dvojnega „filtra za prah“ za čistejše delo
- Dve možnosti vpenjanja papirja: s sprijemalom ali sponkami
- Ergonomska oblika z mehkim oprijemom za udobno delo
- Nizka raven hrupa in vibracij
- Stikalo za vklop/izklop zlahka dostopno na vrhu stroja
Opis izdelka
Zelo zmogljiv vibracijski brusilnik z nadzorom pritiska
Vibracijski brusilnik SKIL 7366 ima zelo zmogljiv motor z močjo 240 W in velik ekscentrični gib za preprosto brušenje na primer vrat, plošč, ograj in lop. Tehnologija nadzora pritiska jasno prikazuje pravilen pritisk, ki ga morate za najboljše rezultate brušenja uporabiti na orodju. Zahvaljujoč sistemu za zbiranje prahu s posodo za prah vključno s protiprašnim filtrom lahko ohranjate delovno okolje čistejše. SKIL 7366 ima dvojni sistem pritrjevanja s sponkami in sistemom Velcro, tako da lahko uporabljate standardni brusni papir in brusni papir s sprijemalom. Vibracijskemu brusilniku je priloženih deset brusnih papirjev.
Nadzor pritiska za gladko obdelavo
Uporaba pravilnega pritiska na orodje med brušenjem je ključnega pomena, če želite najboljše in popolno gladke rezultate brušenja. SKIL ve, da je težko uporabiti točen pritisk na orodje, zato je razvil edinstveno tehnologijo za nadzor pritiska, da bi lahko to uresničili. LED-dioda za nadzor pritiska vas takoj opozori, če morate zmanjšati pritisk, ki ga uporabljate na orodju, tako da vedno dosežete tako gladek rezultat brušenja, ki ga želite.
Vgrajen sistem za zbiranje prahu za čistejše delovno okolje
Ta vibracijski brusilnik ima vgrajen sistem za zbiranje prahu, ki pobira prah skozi prezračevalne odprtine v podnožje. Prozorno posodo za prah je mogoče preprosto izprazniti in ima protiprašni filter, ki zagotavlja filtriranje celo najfinejših delcev prahu iz zraka in čistejše delovno okolje.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Ergonomska oblika vibracijskega brusilnika z udobnim mehkim oprijemom omogoča optimalen nadzor orodja med brušenjem. Ergonomsko stikalo za vklop/izklop na zgornji strani vibracijskega brusilnika je priročno za levičarje in desničarje. Visokokakovostni protiprašno zatesnjeni kroglični ležaji zagotavljajo, da prah ne vstopa v občutljive notranje dele in tako podaljša življenjsko dobo orodja. Ta vibracijski brusilnik ima 2,75 metov dolg kabel, ki zagotavlja svobodo pri gibanju. Orodju SKIL 7366 je priloženih 7 brusnih papirjev z zrnatostjo 120 in tri brusni papirji z zrnatostjo 60.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| EAN | 8710364039449 |
| Vhodna moč | 240 W |
| Število brusnih gibov | 26000 p.m. |
| Brusna površina | 92 x 185 mm mm |
| Mere običajnega brusnega papirja | 93 x 230 mm mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Mere brusnega papirja Velcro | 93 x 186 mm mm |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Zvočni tlak | 85 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 12.8 m/s² |
| Zvočna moč | 96 dB |
Embalaža vsebuje
- Posoda za prah
- 10 kosov brusnega papirja (7 x običajni, 3 x s sprijemalom)

































