7362 AA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 133.15ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Opis izdelka
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| EAN | 8719643000453 |
| Order Number | SR1E7362AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Vhodna moč | 280 W |
| Število brusnih gibov | 14000-26000 p.m. |
| Brusna površina | 92 x 185 mm |
| Mere običajnega brusnega papirja | 93 x 230 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Mere brusnega papirja Velcro | 93 x 185 mm |
| Zvočni tlak | 85.1 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 6.4 m/s² |
| Zvočna moč | 96.1 dB |
Embalaža vsebuje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 15.69ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

































