Brusilnik za ekscentrično in rotacijsko brušenje površin

- Ergonomičen enoročni dizajn za optimalno svobodo gibanja in odličen pregled nad obdelovancem
- Simultano ekscentrsko in rotacijsko delovanje zagotavlja fino končno obdelavo in brušenje večjih površin z majhnim pritiskanjem
- Zmogljiv motor za hitro odstranjevanje materiala brez napora
- Brusilna plošča zagotavlja brušenje brez prask (kratek čas zaustavitve preprečuje poškodbe obdelovanca pri izklopu orodja)
- Vgrajen sistem zbiranja prahu z vrečko za prah
- Brusi in gladi zavite in ravne površine
- Nedrseč mehak ročaj za udobnejše neprekinjeno delo
- Majhna teža za lahko delo v navpičnem položaju
- Preprosta zamenjava papirja (sistem s sprijemalom)
- Nizka raven hrupa in vibracij
Opis izdelka
Kompakten in lahek brusilnik za ekscentrično in rotacijsko brušenje površin
Izjemno kompakten in lahek brusilnik za ekscentrično in rotacijsko brušenje SKIL 7420 je lahko obvladljiv in prihranil vam bo veliko časa. Brusilnik lahko uporabite tako za odstranjevanje materiala kot tudi za glajenje površin, kot so vrata, ograje in pohištvo. Ker se giba ekscentrično, lahko z njim brusite tako ravne kot tudi krive površine, pri čemer preprečuje vrtince na obdelovancu. Zmogljiv motor z močjo 280 W bo delo opravil hitro in učinkovito. Vgrajen sistem za zbiranje prahu z vrečko za prah zagotavlja čistejše delovno okolje. Še ena prednost tega modela je vgrajena funkcija zavore, ki preprečuje poškodbe obdelovanca, ki lahko nastanejo, ko orodje namestite na obdelovanec ali ko ga snamete z njega.
Kompaktna oblika za neutrujajoče brušenje
Brusilnik za ekscentrično in rotacijsko brušenje SKIL 7420 je idealno orodje za brušenje pohištva brez napora in za hitro odstranjevanje barve, laka in polnila. Lahka konstrukcija in oblika za preprosto uporabo z udobnim mehkim oprijemom zagotavljata optimalen nadzor nad orodjem in rezultatom brušenja. Brusilnik za ekscentrično in rotacijsko brušenje je zahvaljujoč kompaktni in lahki zasnovi preprost za obvladovanje z eno roko, medtem ko z drugo lahko držite obdelovanec ali pa se primete za lestev.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Ali vam ni zoprno, ko morate po končanem brušenju očistiti prah? Za čistejše delovno okolje ima brusilnik vgrajen sistem za zbiranje prahu s priročno vrečko za prah. Brusilnik za ekscentrično in rotacijsko brušenje je opremljen s pritrjevalnim sistemom s sprijemalom, ki omogoča hitro in preprosto menjavanje brusilnih trakov. Visokokakovostni protiprašno zatesnjeni kroglični ležaji in stikalo, zaščiteno pred prahom, preprečujejo vstop prahu v občutljive notranje dele, kar zagotavlja daljšo življenjsko dobo orodja.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| EAN | 8710364069057 |
| Order Number | F0157420AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Vhodna moč | 280 W |
| Število brusnih gibov | 25000 p.m. |
| Premer brusnega koluta | 125 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Zvočni tlak | 84 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 7.9 m/s² |
| Zvočna moč | 95 dB |
Embalaža vsebuje
- Vrečka za prah
- Brusni kolut (3x)


































