0440 AA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 14.69ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™Enostavno shranjevanje
Nered ovira delovanje, zato je vsako naše vrtno orodje zasnovano z rešitvijo za enostavno shranjevanje za prihranek prostora.
Odkrijte Enostavno shranjevanje


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
PWRCORE 20™ je odlična izbira za večje projekte. Zaradi velike moči in zmogljivosti boste z lahkoto opravili vsako nalogo.
Opis izdelka
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Najv. zmogljivost rezanja | 20 mm |
| Dolžina meča | 55 cm |
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Dolžina meča | 55 |
| Tool Weight (kg) | 2.15 |
| Tool Length (mm) | 963 |
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 2 Ah |
| Najv. polnilni tok | 220-240V/50-60Hz A |
| Neto teža z akumulatorsko baterijo | 2.6 kg |
| Neto teža brez akumulatorske baterije | 2.15 kg |
| Polnilni tok | 2.4 A |
| Napetost/frekvenca | 220–240 V/50–60 Hz |
| Napetost | 20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 4894863202222 |
| Order Number | GH1E0440AA |
| Zvočni tlak | 80 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 2.3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 2.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 1.4 m/s² |
| Zvočna moč | 90 dB |
| Negotovost (K) | 3 dB |
| Čas polnjenja | 1 h |
Embalaža vsebuje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.9ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>































