Polirnik

- Vsestranski polirnik je opremljen z dvema različnima kolutoma (Ø 125 mm/Ø 180 mm)
- Zmogljiv 1300 W motor
- Mehak zagon zagotavlja nadzorovano delovanje
- Konstantna hitrost zagotavlja učinkovitost tudi pri večjih obremenitvah
- Kroglični ležaji s protiprašno zaščito in okrepljeni poševni zobniki za daljšo življenjsko dobo orodja
- D-ročaj in mehak oprijem za popoln nadzor
- Prednastavitev hitrosti za poliranje
- Enostavna menjava grafitnih krtačk
Opis izdelka
Vsestranski polirnik za vse vrste poliranja
SKIL Masters 9955 je profesionalen polirnik, spravljen v trpežni torbi SKIL Masters z dvema različnima stranskima ročajema, podlogama z ježkom v dimenzijah 125 mm in 180 mm in visokokakovostnima volnenima polirnima kolutoma. Polirnik z močjo 1300 W lahko uporabljate za odstranjevanje prask z avtomobilov in čolnov, za izboljšanje videza avtomobila ali za odstranjevanje rje in oksidacije z aluminija, jekla in drugih kovin. Nastavljiv nadzor hitrosti vam omogoča prilagajanje hitrosti orodja glede na delo, medtem ko elektronika za konstantno hitrost poskrbi, da hitrost ne glede na silo pritiska ostane enaka, kar zagotavlja še učinkovitejše poliranje. Funkcija mehkega zagona zagotavlja gladek in nadzorovan zagon polirnika ter zmanjša pršenje polirnega sredstva ob vklopu orodja. Stranski ročaj v obliki črke D in običajni stranski ročaj zagotavljata optimalno udobje pri vsakem delu.
SKIL Masters: profesionalno orodje za profesionalne uporabnike
SKIL Masters ponuja širok izbor orodij posebej za profesionalne uporabnike. Zgodba se je začela leta 1924, ko je ustanovitelj Skila izumil krožno žago. Ta legendarna Skilsaw je bila prvi izmed mnogih revolucionarnih izumov, ki so namenjeni preprostemu in učinkovitemu rokovanju ob najboljši učinkovitosti. Orodja predstavljajo neprekosljivo vrednost za svoj denar, saj imajo robustno obliko, so zanesljiva in vključujejo obsežen pribor. S profesionalnim orodjem SKIL Masters so tudi najtežje naloge preproste.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Po sijaju | Ne |
| Zaklepanje | Ne |
| Zaklepanje | Ne |
| Predsvetloba | Ne |
| Nastavljiva hitrost | Ne |
| EAN | 8710364054961 |
| Order Number | F0159955MA |
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 1300 W |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Podloga Ø maks. | 125 / 180 mm |
| Zvočni tlak | 86 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 8.5 m/s² |
| Zvočna moč | 97 dB |
Embalaža vsebuje
- Platnena torba
- Šestrobi ključ
- Stranski ročaj
- D-ročaj
- 2 velcro podlogi
- 2 volnena polirna koluta
































