Brusilnik za suhomontažne plošče z dolgim ročajem


- Mehak zagon, spremenljiva hitrost, konstantna hitrost in zaščita pred preobremenitvijo vam pomagajo opraviti delo popolno in z lahkoto
- 360° LED-svetilka osvetli prav tisto območje, ki ga želite brusiti
- Snemljiv krtačni segment za brušenje tik ob robu
- Zložljiva zasnova za preprostejše shranjevanje in transport
- Optimalna svoboda pri brušenju sten in stropov zaradi vrtljive glave
- Opora za zaščito cevi preprečuje prepogibanje cevi
- S pravilnim namenskim brusnim papirjem za suhomontažne plošče, izolacijske plošče iz stiropora, pripravo površin za pleskanje in poliranje
- Prilagodljiv ramenski pas za še več udobja in lažje upravljanje
- Napajalni kabel je mogoče pripeti na cev, kar zmanjšuje nevarnost prepletanja
- 4-metrska cev
Opis izdelka
Zmogljiv brusilnik za suhomontažne plošče z dolgim ročajem za dobro opravljeno delo
Zmogljivi 750-W brusilnik za suhomontažne plošče z dolgim ročajem SKIL 7521, ki je zasnovan za plošče Ø 225 mm, ti pomaga delo opraviti hitro in z minimalnim naporom. Zaradi podaljška, s katerim se podaljša na do 1,8 m, in 4-metrske cevi in kabla lahko z lahkoto brusite velike površine. Brusilnik je opremljen s številnimi elektronskimi funkcijami, kot so mehak zagon za neovirano pospeševanje brez povratnih udarcev, konstantna hitrost za dosledne rezultate in zaščita pred preobremenitvijo za daljšo življenjsko dobo orodja. Poleg tega lahko z nastavitvijo za spremenljivo hitrost brusilnik prilagodite različnim površinam za optimalne rezultate.
Učinkovito in udobno brušenje
Brusilnik suhomontažnih plošč SKIL je opremljen z več praktičnimi funkcijami za še učinkovitejše in udobnejše brušenje. 360° LED-svetilka jasno in enakomerno osvetljuje brušeno površino za izjemno vidljivost območij, ki jih želite pobrusiti. Snemljiv krtačni segment omogoča brušenje tik ob robu. Za še več udobja je orodje opremljeno z ramenskim pasom, s katerim se razbremenijo zapestja in roke, kar zmanjšuje utrujenost pri daljši uporabi. Poleg tega je mogoče napajalni kabel pritrditi na cev, s čimer preprečite zapletanje ali spotikanje ob kabel.
Preprost za prenašanje in shranjevanje
Brusilnik suhomontažnih plošč SKIL je enostaven za prenašanje. Preprosto odstranite podaljšek in zložite orodje v kompaktnejšo obliko, ki jo je mogoče pospraviti v priloženo torbo za prenašanje.. Kadar morate brusilnik odložiti med delom, ga lahko postavite na vgrajene nosilce, ki poleg tega preprečujejo pregibanje cevi.
SKIL XP Pro Series
Zgrajena na dediščini odličnosti od leta 1924 je serija SKIL XP Pro razvita za profesionalce, ki sprejemajo pametne odločitve. Kot najboljše, kar ponuja SKIL, serija SKIL XP Pro združuje izjemno zmogljivost, vzdržljivost, profesionalne funkcije in kompaktno ergonomijo. Popolnoma opremljena za zahtevne projekte v vsakem domačem okolju.
Specifikacije
| Performance Level | NAPREDNA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Hitrost brez obremenitev | 600-1700 |
| Napetost/frekvenca | 220-240V/50-60Hz |
| Vhodna moč | 750 W |
| Mere brusnega papirja Velcro | 225 mm |
| Premer brusnega koluta | 215 mm |
| Product Series | XP Pro Series |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 4894863202659 |
| Order Number | SR1E7521DA |
| Zvočni tlak | 89 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 3.7 m/s² |
| Zvočna moč | 97 dB |
Embalaža vsebuje
- Brusilnik za suhomontažne plošče z dolgim ročajem SKIL 7521
- Nosilni pas
- Prilagoditveni nastavek za sesalnik za prah
- Mrežni brusni papir (2 kos zrnatost 120, 1 kos zrnatost 80)
- 4 kosi sprijemalnih trakov
- Šestrobi ključ

































