Brusilnik za mavčne plošče

- Zmogljiv 600 W motor za hitro brušenje mavčnih plošč in dolgo življenjsko dobo
- Teleskopski sistem za podaljševanje orodja do največje dolžine 165 cm
- Dodaten ročaj za podaljševanje orodja do največje dolžine 220 cm (idealno za delo na stropovih in visokih stenah)
- Premično brusilno podnožje se samodejno prilagaja površini na vsaki delovni višini
- Priložena je tudi cev (dolžine 4 m) za delo brez prahu, namenjena priključitvi na profesionalni sesalnik za prah
- Zložljiva cev omogoča prikladen transport in majhno porabo prostora za shranjevanje orodja
- Prednastavitev hitrosti za optimalen nadzor
- Kroglični ležaji in poševni zobniki z zaščito proti prahu zagotavljajo robustno delovanje orodja
- Mehak ročaj za udobno uporabo
Opis izdelka
Zmogljivi brusilnik za mavčne plošče, raztegljiv do dolžine 220 cm
SKIL Masters 7520 je izjemno zmogljiv brusilnik za mavčne plošče z močjo 600 W, spravljen v robustnem kovčku SKIL Masters skupaj s 6 listi brusnega papirja, dodatnim ročajem, štirimetrsko cevjo sesalnika, tremi nastavki za sesalnik in vijačnikom. Orodje je idealno za brušenje zidov in tal pred pleskanjem ali lakiranjem ter za fino brušenje mavčnih plošč. SKIL Masters 7520 ima veliko brusilno površino dimenzije 225 mm, ki omogoča hitro in udobno brušenje velikih površin. S teleskopskim ročajem in dodatnim ročajem lahko orodje raztegnete na skupno dolžino 220 cm, s čimer lahko brez težav dosežete vrhove zidov in strope. Če odstranite sprednji del ščitnika brusilne plošče, lahko brusite tudi robove. Nastavljiva hitrost vam omogoča prilagajanje hitrosti orodja glede na delo, medtem ko elektronika za konstantno hitrost poskrbi, da hitrost ne glede na silo pritiska ostane enaka, kar zagotavlja še učinkovitejše poliranje. Premično brusilno podnožje se samodejno prilagaja površini na vsaki delovni višini. Za čistejši potek dela na svoj sesalnik z enim od nastavkov priklopite štirimetrsko cev za sesanje, ki je priložena orodju.
SKIL Masters: profesionalno orodje za profesionalne uporabnike
SKIL Masters ponuja širok izbor orodij posebej za profesionalne uporabnike. Zgodba se je začela leta 1924, ko je ustanovitelj Skila izumil krožno žago. Ta legendarna Skilsaw je bila prvi izmed mnogih revolucionarnih izumov, ki so namenjeni preprostemu in učinkovitemu rokovanju ob najboljši učinkovitosti. Orodja predstavljajo neprekosljivo vrednost za svoj denar, saj imajo robustno obliko, so zanesljiva in vključujejo obsežen pribor. S profesionalnim orodjem SKIL Masters so tudi najtežje naloge preproste.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 600 W |
| Mere brusnega papirja Velcro | 225 mm mm |
| Premer brusnega koluta | 215 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364063345 |
| Order Number | F0157520MA |
| Zvočni tlak | 82 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 1.4 m/s² |
| Zvočna moč | 93 dB |
Embalaža vsebuje
- Močan kovček
- Brusni papir (6x)
- Cev za sesalnik (4 m)
- Dodaten ročaj
- Prilagoditveni nastavek za sesalec za prah (3x)
- Vijačnik
- Inbus ključ
































