Udarni vrtalnik

- Trpežen 1000 W motor za zahtevne aplikacije
- Zapora vretena „Clic“ za hitro in preprosto menjavo pribora
- 13-milimetrska trpežna kovinska hitrovpenjalna vrtalna glava
- Močan motor in visoka učinkovitost za hitro, neutrudno vrtanje v gradbeništvu
- Izklop udarnega vrtanja pri vseh običajnih vrtalnih in vijačnih opravilih
- Indikatorji za različne načine delovanja
- Mehak ročaj za udobno uporabo in optimalen nadzor
- Funkcija za vrtenje v obratni smeri za vijačenje
- Stikalo za nastavitev hitrosti z zaklopnim gumbom za neprekinjeno delo
- Kolesce za predhodno nastavitev prave hitrosti za vsako opravilo
- Brezstopenjska nastavitev stranskega ročaja za varno obojeročno uporabo
- Preprosta nastavitev globinskega merila za predhodno izbiro globine vrtanja za slepe luknje
Opis izdelka
Hitro in udobno vrtanje v različne materiale
Udarni vrtalnik SKIL 6398 ponuja 1000 W moči, kar je idealno za zahtevna vrtanja. Katerega koli težkega vrtanja se lotite, udarni vrtalnik to zmore! Ta udarni vrtalnik je opremljen s 13-milimetrsko dvojno hitrovpenjalno vrtalno glavo z blokado vretena za preprosto menjavo pribora. Posamezno kovinsko vpenjalno glavo je mogoče preprosto zategniti, je robustna in vzdržljiva. Funkcija nastavljive hitrosti s prednastavitvijo hitrosti omogoča vsestranskost in nadzor nad delom. Udarnemu vrtalniku so priloženi stranski ročaj, merilnik globine in trije 5, 6 in 8 mm svedri za zid.
Hitra in preprosta menjava pribora
Udarni vrtalnik je idealno orodje za vsa vrtanja doma in okrog hiše. Ima zmogljiv motor moči 1000 W, ki opravi delo, 13-milimetrsko hitrovpenjalno vrtalno glavo z blokado vretena za hitro in preprosto menjavo pribora. Vpenjalna glava iz polne kovine je robustna in vzdržljiva.
Funkcija nastavljive hitrosti s prednastavitvijo hitrosti za optimalen nadzor
Orodje ima funkcijo nastavljive hitrosti za natančno vrtanje in vijačenje. Svojo želeno hitrost lahko nastavite z gumbom za prednastavitev hitrosti. Za vaše udobje lahko blokirate gumb za neprekinjeno vrtanje in vijačenje.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Ta udarni vrtalnik ima številne priročne funkcije, na primer funkcijo vzvratnega delovanja. To je priročno na primer, ko odvijate ali odstranjujete vijake. Priročen indikator delovanja vam bo pokazal, kateri način delovanja je aktiven. Orodju je priložen stranski ročaj za udobno dvoročno uporabo in vključuje merilnik globine za nastavljanje globine vrtanja za slepe luknje. Vrtalniku je priložen komplet treh 5, 6 in 8 mm svedrov za zid.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Maks. število udarcev | 0-48000 IPM |
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 1000 W |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 40 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Zmogljivost vrtanja v stene | 20 mm |
| EAN | 8710364075416 |
| Order Number | F0156398AA |
| Zvočni tlak | 100 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Zvočna moč | 111 dB |
| Raven tresenja (vrtanje kovine) | 7.1 m/s² |
| Raven tresenja (udarno vrtanje betona) | 17.0 m/s² |
Embalaža vsebuje
- Udarni vrtalnik 6398
- Stranski ročaj
- Merilnik globine
- Komplet treh svedrov za kamen (Ø 5, 6, 8 mm)
- Navodila za uporabo



































