Udarni vrtalnik

- Udarni vrtalnik s kablom: zanesljiva moč, brez akumulatorske baterije, brez polnjenja
- 6-metrski kabel za optimalno gibljivost pri delu
- Okolju prijaznejše kot primerljivi izdelki z akumulatorsko baterijo
- Funkcija udarnega vrtanja za vrtanje v beton
- 19-stopenjska sklopka VariTorque za natančno vijačenje in dve blokadi momenta za vrtanje
- 2 mehanski hitrosti: višja hitrost za vrtanje, nižja hitrost in višji vrtilni navor za vijačenje
- Hitrovpenjalna glava s samodejno blokado vretena zagotavlja preprosto menjavo pribora
- Različne hitrosti za umirjen zagon in popoln nadzor ves čas uporabe
- Funkcija za spreminjanje smeri vrtenja v levo/desno za privijanje ali odvijanje vijakov
- Mehak oprijem in ergonomska oblika ročaja za optimalno udobje in popoln nadzor
Opis izdelka
Udarni vrtalnik s kablom: zanesljiva moč, brez akumulatorske baterije, brez polnjenja
Udarni vrtalnik SKIL 6225 je kot nalašč za vijačenje in vrtanje v les, kovino in celo zidove. Funkcija udarnega vrtanja zagotavlja preprosto vrtanje v zidove. Orodje SKIL 6225 omogoča nenehno moč, nima akumulatorske baterije in zato ne potrebuje polnjenja. Opremljeno je z dolgim 6-metrskim kablom, ki pri delu omogoča dodatno gibljivost. Nastavitve sklopke, spremenljiva hitrost in dve mehanski hitrosti zagotavljajo najboljši nadzor. Hitrovpenjalna glava s samodejno blokado vretena zagotavlja priročno menjavo pribora. Ta električni udarni vrtalnik je prava rešitev za vsako nalogo.
Funkcija nastavljive hitrosti in dve mehanski hitrosti za optimalen nadzor
Nastavitve sklopke omogočajo natančno vijačenje, vrtanje v les in kovino ter udarno vrtanje v zidove. S sprožilnim gumbom lahko prilagodite hitrost in tako poskrbite za najboljši nadzor. Še več! Zaradi dveh mehanskih hitrosti je električni udarni vrtalnik izjemno vsestransko orodje. Nastavitev „High speed“ omogoča visoko hitrost za vrtanje in nastavitev „Low speed“ omogoča visok navor za zahtevno vijačenje (na primer veliki vijaki).
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Hitrovpenjalna glava s samodejno blokado vretena zagotavlja hitro in preprosto menjavo pribora. Stikalo za spremembo smeri vrtenja omogoča preprosto menjavo smeri vrtenja, kar je kot nalašč za privijanje in odvijanje vijakov. Mehak oprijem in ergonomska oblika ročaja poskrbita za izjemno priročno uporabo orodja SKIL 6225.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Maks. število udarcev | 0 - 5200 / 20800 IPM |
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Zmogljivost vijakov | 6 mm |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 10 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 8 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 10 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Zmogljivost vrtanja v stene | 13 mm |
| Vhodna moč | 0.9 A |
| EAN | 8719643000156 |
| Order Number | F0156225AA |
| Zvočni tlak | 82 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Zvočna moč | 93 dB |
| Raven tresenja (vrtanje kovine) | < 2.5 m/s² |
| Raven tresenja (udarno vrtanje betona) | 12.5 m/s² |
| Dolžina kabla | 6 m |
Embalaža vsebuje
- Udarni vrtalnik SKIL 6225
- Navodila za uporabo


































