Krožna žaga

- Zmogljiv 1250 W motor z veliko hitrostjo (5000 minˉ¹) za hitro, visokonatančno žaganje
- Trpežni poševni zobniki in konstrukcija s krogličnimi ležaji s protiprašno zaščito
- Blokada vretena za preprosto menjavo rezil
- Vgrajen priključek za sesalnik za prah
- Kompaktna oblika za optimalni nadzor in vodenje
- Varnostno stikalo za preprečevanje nenamernega vklopa
- Največja globina reza je 65 mm pri 90 stopinjah, 43 mm pri 45 stopinjah
- Spodnji gibljivi ščit z vzvodom za potopne reze
- Ključ shranjen v ohišju stroja
- Vizir črte rezanja in natančno sledenje označene črte
- Ergonomsko dovršena oblika za optimalni nadzor in vodenje žage
Opis izdelka
Moč, vzdržljivost in udobje
Krožna žaga SKIL 5665 je zmogljiva zahvaljujoč motorju moči 1250 W, ki je dovolj zmogljiva za večino žaganj doma in okrog hiše. Vsestranska je tudi zahvaljujoč njeni zmogljivosti žaganja 65 mm. S to zmogljivostjo jo je mogoče preprosto uporabljati pri običajnih globinah (tramov, vej itd.). Ta krožna žaga ima tudi številne udobne funkcije, na primer vizir črte rezanja za natančne rezultate žaganja. Krožni žagi sta priložena žagin list s 24 zobmi iz kaljenega jekla in vzporedno vodilo za pomoč pri ravnem rezanju.
Dovolj moči za izvedbo vašega dela
Da bi večino običajnih del opravili hitro in udobno, je krožna žaga SKIL 5665 opremljena z zmogljivim motorjem moči 1250 W. Gladki rezultati rezanja zahtevajo veliko hitrost in pri najmanj 5000 minˉ¹ lahko s to žago preprosto opravljate dela doma in okrog hiše.
Vzdržljivost za podaljšanje življenjske dobe orodja
Za zagotavljanje vzdržljivosti je ta krožna žaga opremljena z zatesnjenimi krogličnimi ležaji. Zatesnjeni kroglični ležaji žago ščitijo pred prahom, da bi podaljšali njeno življenjsko dobo. Žagin list iz kaljenega jekla s 24 zobmi lahko prereže vse vrste lesa.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Krožna žaga SKIL 5665 ima vizir črte žaganja za preprosto in natančno sledenje označene črte. Prav tako lahko uporabite vzporedno vodilo za pomoč pri ravnem rezanju. Vgrajen prostor za shranjevanje ključev zagotavlja, da je ključ vedno lahko dostopen za udobno menjavanje žaginih listov. In za čistejše delovno okolje lahko priključite kateri koli sesalnik standardne velikosti na vgrajen nastavek za odsesavanje prahu. Kot zadnje, vendar nič manj pomembno, je krožna žaga SKIL 5665 lahke konstrukcije in zelo kompaktna.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 1250 W |
| Zmogljivost žaganja pri 45° | 43 mm |
| Zmogljivost žaganja pri 90° | 65 mm |
| Žagin list Ø | 184 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| EAN | 8710364073658 |
| Order Number | F0155665AA |
| Premer osi | 16 mm |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| Zvočni tlak | 97 dB |
| Zvočna moč | 108 dB |
| Negotovost (K) | 3 dB |
| Raven tresenja (rezanje kovine) | 2.2 m/s² |
| Raven tresenja (rezanje kovine) | 2.6 m/s² |
Embalaža vsebuje
- Žagin list (24 zob, Ø 184 mm)
- Šestrobi ključ za hitro zamenjavo žaginega lista
- Vzporedno vodilo




































