Akumulatorska krožna žaga




- Zmogljiva akumulatorska krožna žaga „20V Max“ (18 V) z globino rezanja do 54 mm
- LED-svetilka osvetli linijo reza za boljši pregled nad obdelovancem
- Največja globina reza 54 mm pri kotu 90° in 44 mm pri 45°
- Vizir črte rezanja in natančno sledenje označene črte
- Električna zavora omogoča večje udobje in hitrejše delo
- Blokada vretena za preprosto menjavo rezil
- Nastavek za odsesavanje prahu za pritrditev sesalnika prahu ali vrečke za prah (po potrebi)
- Ergonomsko dovršena oblika za optimalni nadzor in vodenje žage
- Rezilo na levi strani za najboljšo vidljivost linije rezanja
- Samodejni polnilnik „PWRJUMP™“: polnjenje z 0 % na 15 % v prvih 5 minutah (pri 4,0 Ah akumulatorski bateriji do 100 % v 50 min)
- Litij-ionska tehnologija: brez spominskega učinka in samodejnega praznjenja, vedno pripravljena za uporabo
- Patentiran indikator napolnjenosti akumulatorske baterije omogoča priročen prikaz stanja napolnjenosti akumulatorske baterije
- Ključ shranjen v ohišju stroja
- Ležaji z zaščito pred prahom za izjemno trpežnost


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
Opis izdelka
Natančna akumulatorska krožna žaga z vizirjem za linijo reza
Akumulatorska krožna žaga „20V Max“ (18 V) SKIL 3520 je kot nalašč za natančno žaganje do globine 54 mm. Kot ideja, največ običajno uporabljenih globin (tramov, vej itd.) je mogoče preprosto opraviti s to zmogljivostjo. Dobra vidljivost pri delu zagotavlja LED-svetilka. Nastavljiva osnovna plošča omogoča poševne reze do 50°. Opremljena je z vizirjem linije rezanja za preprosto in natančno sledenje označeni liniji rezanja. Za čistejše delovno okolje je na voljo nastavek za sesalnik, ki omogoča priključitev večine sesalnikov standardnih velikosti. Ne izgubljajte svojega časa in se lotite dela. Polnilnik „PWRJUMP™“ potrebuje zgolj 5minut, da vašo 4,0Ah akumulatorsko baterijo napolni do 15%! Druge priročne funkcije obsegajo električno zavoro za še večje udobje pri delu in blokado vretena za preprosto menjavanje nastavkov. Za zagotavljanje vzdržljivosti je ta krožna žaga opremljena z zatesnjenimi krogličnimi ležaji. Zatesnjeni kroglični ležaji žago ščitijo pred prahom, da bi podaljšali njeno življenjsko dobo. Krožna žaga ima poleg tega ergonomski mehak ročaj, ki zagotavlja optimalen nadzor in udobje pri delu. Orodju SKIL3520DB so priloženi torba za prenašanje, 4,0Ah akumulatorska baterija „20V Max“ (18V) „KEEPCOOL™“, polnilnik „PWRJUMP™“, 24-zobi žagin list s konicami iz karbidne trdine, vzporedno vodilo, nastavek za sesalnik prahu in vrečka za prah.
Vrhunska tehnologija akumulatorske baterije „PWRCORE 20™“ za napajanje vseh orodij SKIL „20V Max“
Sistem „PWRCORE 20™“ je sestavljen iz vrhunske napredne tehnologije akumulatorske baterije in polnilnikov ter inovativnih funkcij, ki jih ne boste našli drugje, kot je patentirana tehnologija za hlajenje akumulatorske baterije „KEEPCOOL™“, ki podaljša čas delovanja baterije za do 25%, njeno življenjsko dobo pa za kar dvakrat. Patentirana tehnologija „ACTIVCELL™“ nudi najboljše delovanje in optimalno zaščito akumulatorske baterije. Baterije in polnilniki „PWRCORE 20™“ so 100-odstotno združljivi in izmenljivi z vsemi električnimi in vrtnimi orodji SKIL „PWRCORE 20™“ za izjemno vsestranskost.
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Neto teža brez akumulatorske baterije | 2.5 kg |
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Žagin list Ø | 165 mm |
| Zmogljivost žaganja pri 90° | 54 mm |
| Zmogljivost žaganja pri 45° | 44 mm |
| Neto teža z akumulatorsko baterijo | 3.2 kg |
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 4 Ah |
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Polnilni tok | 6 A |
| Napetost | 20 V Max |
| Baterijski vložek | Litij-ionska |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Brezkrtačno | Ne |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| LED-svetilka | Da |
| EAN | 8719643001221 |
| Order Number | SW1E3520DB |
| Premer osi | 16 mm |
| Zvočni tlak | 91 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Zvočna moč | 102 dB |
| Negotovost (K) | 3 dB |
| Raven tresenja (rezanje kovine) | < 2.5 m/s² |
| Čas polnjenja | 0.83 h |
Embalaža vsebuje
- Akumulatorska krožna žaga SKIL 3520
- Torbica
- 4,0Ah litij-ionska akumulatorska baterija „20V Max“ „KEEPCOOL™“ (1x)
- Polnilnik „PWRJUMP™“ (3123AA)
- Žagin list s konicami iz karbidne trdine (24 zob, Ø 165 mm, les)
- Vzporedno vodilo
- Vrečka za prah
- Prilagoditveni nastavek za sesalnik za prah
- Inbus ključ
- Navodila za uporabo



































