Akumulatorski udarni vrtalnik

- Zelo zmogljiv akumulatorski udarni vrtalnik „20V Max“ (18 V) za zahtevne projekte domačih mojstrov
- Funkcija udarnega vrtanja za vrtanje v beton
- Dve mehanski hitrosti, velika hitrost vrtanja in visok vrtilni moment za zahtevno vijačenje
- Litij-ionska tehnologija: ni učinka spomina, akumulatorske baterije se ne praznijo same in so vedno nared za uporabo
- Hitrovpenjalna glava s samodejno blokado vretena zagotavlja preprosto menjavo pribora
- 19-stopenjska sklopka VariTorque za natančno vijačenje in dve blokadi momenta za vrtanje
- Različne hitrosti za umirjen zagon in popoln nadzor ves čas uporabe
- Elektronska zavora varuje pred premočnim pritegovanjem vijakov in omogoča hitrejše in učinkovitejše delo
- Svetilka za boljšo vidljivost obdelovanca in udobnejše delo na slabo osvetljenih mestih
- Mehak ročaj in ergonomska oblika za optimalno udobje in ergonomijo
Opis izdelka
Akumulatorski udarni vrtalnik z litij-ionsko akumulatorsko baterijo in dvema mehanskima hitrostma
Akumulatorski udarni vrtalnik SKIL 2834 „20V Max“ (18 V) z dvema mehanskima hitrostma izpolnjuje vsa pričakovanja domačih mojstrov glede zahtevnega vijačenja in vrtanja v les, kovino in zidove. Funkcija udarnega vrtanja zagotavlja preprosto vrtanje v zidove. Nastavitev sklopke VariTorque 19+1+1 zagotavlja natančne rezultate z 19 nastavitvami za vijačenje in dvema nastavitvama za vrtanje. Hitrovpenjalna glava z eno pušo in samodejna blokada vretena zagotavljata priročno menjavo pribora. Preostale priročne funkcije, kot sta nastavitev hitrosti z elektronsko zavoro in svetilka LED, omogočajo dodatno udobje pri delu. Akumulatorski udarni vrtalnik je spravljen v priročnem kovčku z dvema akumulatorskima baterijama in 14-delnim kompletom pribora.
Dve mehanski hitrosti omogočata vsestranskost za vsako opravilo
Dve mehanski hitrosti omogočata vsestranskost. Nastavitev „High speed“ (velika hitrost) omogoča veliko hitrost za vrtanje, nastavitev „Low speed“ (nizka hitrost) pa visok navor za zahtevno vijačenje (na primer veliki vijaki). S tem ste lahko prepričani, da boste našli pravo rešitev za vsako opravilo.
Elektronika varuje življenjsko dobo akumulatorske baterije
To orodje ponuja litij-ionsko tehnologijo akumulatorskih baterij. To pomeni: ni spominskega učinka, ni samopraznjenja in stalna pripravljenost za uporabo! Baterija se ne bo izpraznila, če se dlje časa ne bo uporabljala. Elektronika preprečuje preobremenitve, pregretje in prekomerno praznjenje akumulatorske baterije ter zagotavlja optimalno življenjsko dobo akumulatorske baterije.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Ta akumulatorski udarni vrtalnik je opremljen s funkcijo nastavljive hitrosti za mehak zagon in za preprečevanje poškodb obdelovanca pri nenamernih učinkih, na primer pregloboko privijanje vijaka. Elektronska zavora varuje pred premočnim pritegovanjem vijakov in omogoča hitrejše in učinkovitejše delo. Dobra vidljivost nad vašim delom je zagotovljena s svetilko LED. Akumulatorski udarni vrtalnik je spravljen v priročnem kovčku z dvema akumulatorskima baterijama, 12-delnim kompletom vrhunskih nastavkov za vijačenje in vrtanje, dvostranskim vijačnim nastavkom ter magnetnim držalom nastavka.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vir energije | Izmenični tok |
| Zmogljivost vrtanja v stene | 15 mm |
| Dve mehanski hitrosti | Da |
| Zmogljivost vrtanja v les | 35 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 10 mm |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 10 mm |
| Zmogljivost vijakov | 8 mm |
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 1.5 Ah |
| Napetost | 20 V Max |
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Največji navor | 54 Nm |
| Maks. število udarcev | 5200/20800 IPM |
| Neto teža z akumulatorsko baterijo | 1.4 kg |
| Brezkrtačno | Ne |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Ne |
| Mehak oprijem | Ne |
| Stikalo za osvetlitev | Ne |
| IOT | Ne |
| Predsvetloba | Ne |
| Zaklepanje | Ne |
| Po sijaju | Ne |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364079469 |
| Order Number | F0152834AG |
| Zvočni tlak | 84 dB |
| Zvočna moč | 95 dB |
| Raven tresenja (vrtanje kovine) | < 2.5 m/s² |
| Raven tresenja (udarno vrtanje betona) | 10.9 m/s² |
| Čas polnjenja | 3 h |
Embalaža vsebuje
- Akumulatorski udarni vrtalnik SKIL 2834
- Trpežen plastičen kovček
- 2 x „20V Max“ (18 V) 1,5 Ah litij-ionska akumulatorska baterija
- Polnilnik
- Svedri „TI“ (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- Vijačni nastavki „TI“ (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Dvostranski vijačni nastavek
- Magnetno držalo nastavkov
- Navodila za uporabo

































