Akumulatorska vbodna žaga „Brushless“


- Tehnologija akumulatorske baterije „Keep Cool™“ zagotavlja 25 % daljši čas delovanja in 2-krat daljšo življenjsko dobo
- Brezkrtačni motor: hitrejši, močnejši in z 10-krat daljšo življenjsko dobo
- Kompaktna in lahka oblika za optimalni nadzor in vodenje
- Edinstvena svetilka „360° LED“ za popolno osvetlitev linije žaganja brez senc
- Prednastavitev hitrosti za izredno natančen nadzor pri rezanju različnih materialov
- Posebna nastavitev „Auto Speed“ zagotavlja nadzorovan zagon; orodje se samodejno zažene do največje hitrosti, a šele po tem, ko ste dejansko začeli žagati
- Hitra in preprosta menjava rezil s sistemom „Clic“, za katero ne potrebujete orodja
- Električna zavora omogoča večje udobje in hitrejše delo
- Vibracijsko gibanje za vse aplikacije: od rezanja krivulj in fine končne obdelave do ravnega rezanja s polno hitrostjo
- Vzdržljivo aluminijasto podnožje
- Kot podnožja lahko nastavite v levo ali desno za natančno rezanje pod kotom do 45°
- Samodejno puhalo zagotavlja čisto rezanje in preprost nadzor rezanja
- Priložen nastavek za namestitev sesalnika prahu (po potrebi)
- Litij-ionska tehnologija: brez spominskega učinka, akumulatorske baterije se ne praznijo same in so vedno nared za uporabo
- Mehak oprijem zagotavlja boljši in udobnejši oprijem
- Mehak ročaj zagotavlja boljši in udobnejši oprijem

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ VELIKA MOČ. KOMPAKTNA ZASNOVA.
Opis izdelka
Kompaktna brezkrtačna akumulatorska vbodna žaga z edinstveno lučko „360° LED“
Akumulatorska vbodna žaga 12 V SKIL 2433 zagotavlja natančno žaganje v krivuljnih ali ravnih rezih po zaslugi spremenljivega nadzora hitrosti in 4 nastavitev. Žaganje, medtem ko držite orodje obrnjeno na glavo, je prav tako mogoče po zaslugi kompaktnega in lahkega dizajna ročaja. Brezkrtačni motor je hitrejši, močnejši in ima 10-krat daljšo življenjsko dobo v primerjavi z običajnim krtačnim motorjem. Akumulatorska vbodna žaga je opremljena z edinstveno lučko „360° LED“. Ta s širokim svetlobnim snopom odlično osvetli linijo žaganja brez senc! Posebna nastavitev „Auto Speed“ zagotavlja nadzorovan zagon; orodje se samodejno zažene do največje hitrosti, a šele po tem, ko ste dejansko začeli žagati. Sistem „Clic“ omogoča preprosto menjavo žaginih listov brez uporabe kakršnega koli orodja. Druge priročne funkcije obsegajo puhalnik prahu za odlično vidljivost obdelovanca in nastavljivo podnožje, ki ga je mogoče nastaviti za rezanje pod kotom 45°. Orodju SKIL 2433 DA je priložena torba za prenašanje z akumulatorsko baterijo 12 V 2,0 Ah s tehnologijo „Keep Cool™“, hitrim polnilnikom, žaginim listom za les, žaginim listom za kovino, žaginim listom za rezanje krivulj in nastavkom za sesalnik prahu.
Daljše delovanje in življenjska doba baterije
To orodje je del sistema SKIL „PWRCore 12™“. S kompaktno 12-voltno litij-ionsko akumulatorsko baterijo si boste zagotovili optimalno prilagodljivost, saj lahko akumulatorske baterije „PWRCore 12™“ napajajo vsa orodja 12 V „PWRCore“. Orodja sistema „PWRCore 12™“ so na voljo z akumulatorskimi baterijami in brez njih, zaradi česar lahko v svoj nabor orodij vključite nova orodja, ne da bi vam bilo pri tem treba kupiti tudi nove akumulatorske baterije in polnilnike. Akumulatorska baterija je poleg tega opremljena s tehnologijo „Keep Cool™“, ki je naša najboljša inovacija do zdaj. Tehnologija „Keep Cool™“ ohlaja celice akumulatorske baterije, da se te ne pregrejejo, kar podaljša njihov čas delovanja za do 25 %, njihovo življenjsko dobo pa za kar dvakrat!
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 2.0 Ah |
| Napetost (V) | 12 V |
| Polnilni tok | 2.4 A |
| Neto teža brez akumulatorske baterije | 1.37 kg |
| Neto teža z akumulatorsko baterijo | 1.65 kg |
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Zmogljivost žaganja lesa | 90 mm |
| Dolžina hoda | 22 mm |
| Zmogljivost žaganja aluminija | 20 mm |
| Zmogljivost žaganja kovine | 10 mm |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Brezkrtačno | Da |
| LED-svetilka | Da |
| Warranty | 5 let garancije za orodje za domačo uporabo, 1 leto garancije za orodje za profesionalno uporabo |
| EAN | 8719643005106 |
| Čas polnjenja | 1 h |
Embalaža vsebuje
- Brezkrtačna akumulatorska vbodna žaga SKIL 2433
- 2700 AA 12 V 2,0 Ah litij-ionska akumulatorska baterija s tehnologijo „Keep Cool™“ (1x)
- Polnilnik (2730 AA)
- Torbica
- Žagin list (les)
- Žagin list (kovina)
- Žagin list (za krivulje)
- Prilagoditveni nastavek za sesalnik za prah
- Inbus ključ
- Navodila za uporabo

































