Vrtno puhalo/sesalnik

- Ekskluzivna oblika ročaja „EASY STORAGE“ podjetja SKIL za udobno obešanje orodja na dobavljena obešala za shranjevanje SKIL
- Zmogljiv motor za oba načina: odpihovanje in sesanje
- Brezstopenjska nastavitev hitrosti za različne vrste uporabe
- Večnamenski puhalnik listja „2 v 1“ s funkcijo sesanja in drobljenja
- Preprosta menjava načina z enostavnim obračanjem gumba
- Velika moč drobljenja za zmanjšanje velikosti delcev z 10 na 1
- Ergonomski ročaji za popoln nadzor med delom
- Oporna kolesa in naramenski trak za dodatno udobje
- Velika zbiralna vreča, ki jo je preprosto izprazniti
Opis izdelka
Preprosto odstranjevanje vrtnih odpadkov
Puhalnik listja SKIL 0795 je priročen puhalnik 2-v-1, sesalnik in drobilnik. Zahvaljujoč motorju moči 3000 W lahko z vašega mestnega vrta hitro odstrani listje in druge vrtne odpadke. Veliko funkcijsko delovno stikalo omogoča, da puhalnik hitro zamenjate v sesalnik in obrnjeno. Vgrajen drobilnik mulči vrtne odpadke, ki jih zbira v robustni 45-litrski vrečki. Puhalnik listja zahvaljujoč ekskluzivni obliki SKIL „Easy Storage“ (preprostejše shranjevanje) potrebuje po končani uporabi zelo malo prostora pri shranjevanju.
Visok pretok zraka za puhalnik in sesalnik
Ta puhalnik listja ima zmogljiv motor in udobno odstrani odpadke veje in druge vrtne odpadke s pretokom zraka 150-270 km/h in pretokom vsesavanja 13 m3 na minuto. Nastavljiv pretok zraka omogoča, da imate popoln nadzor nad delom. Po pihanju vseh vrtnih odpadkov v urejen kup lahko uporabite priročno funkcijo vsesavanja za odstranjevanje kupa. Vgrajen drobilnik SKIL 0795 za kompaktno in udobno odstranjevanje zmanjša prostornino vrtnih odpadkov do ene desetine.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Orodja ni treba predelati, da bi puhalnik listja spremenili v sesalnik – vse, kar morate storiti je, da obrnete stikalo. Dva ergonomska ročaja in oporna kolesa puhalnika listja zagotavljajo optimalno udobje pri delu in povečajo mobilnost. Velika 45-litrska zbiralna vrečka omogoča daljše delo brez pogostega praznjenja vrečke.
Udobna rešitev „Easy Storage“
To orodje je del serije „Urban Series“, palete udobnih vrtnih orodij podjetja SKIL, ki prihranijo čas. Vsa orodja serije „Urban Series“ so opremljena z ekskluzivno rešitvijo „Easy Storage“ podjetja SKIL, kar pomeni, da so preprosta za shranjevanje in po uporabi ne zasedejo praktično nič prostora. Puhalniku za listje je priložen ročaj „Easy Storage“, ki omogoča, da orodje preprosto obesite na steno.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 3000 W |
| Prostornina zbiralne vreče | 45 l |
| Hitrost izpihovanja | 150-270 km/h |
| Pretok vsesavanja | 13 m³/min |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364069767 |
| Order Number | F0150795AA |
| Zvočni tlak | 83 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 2 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 2.8 m/s² |
| Zvočna moč | 101 dB |
Embalaža vsebuje
- Zbiralna vreča
- Naramni trak
- Oporna kolesa
- Modul obešal za shranjevanje SKIL

































