Kosilnica z nitjo

- Ekskluzivna oblika ročaja „EASY STORAGE“ podjetja SKIL za udobno obešanje orodja, s katerim privarčujete na prostoru (na dobavljena obešala za shranjevanje SKIL)
- Izjemno zmogljiv 1000 W motor za vse vrste košenja trave
- Velik 35-centimetrski premer rezanja
- Ergonomska oblika (motor blizu ročaja) zagotavlja popolno uravnoteženost
- Teleskopska nastavitev višine za povečanje osebnega udobja pri delu
- Dodaten nastavljiv ročaj za dodaten nadzor med delom
- Visoko kakovosten dvonitni rezalni sistem za hitre in odlične rezultate košenja
- Samodejno podajanje niti za preprosto delovanje
- Za 180º nastavljiva rezalna glava za neutrujajoče oblikovanje robov trate
- Zaščita za rastline s samodejnim vračanjem zagotavlja natančno košnjo
- Omejevalnik kabla preprečuje poškodbe kabla ali orodja
Opis izdelka
Zmogljiva kosilnica z nitjo za hitro in učinkovito košnjo
Kosilnica z nitjo SKIL 0731 hitro in učinkovito opravi zahtevnejše naloge, kot sta košnja robov trat in košnja višje/gostejše trave in plevela. Motor s 1000 W in visokokakovosten dvonitni rezalni sistem poskrbita za izjemno preprosto košnjo. Ta kosilnica z nitjo zahvaljujoč ekskluzivni obliki SKIL „Easy Storage“ (preprostejše shranjevanje) potrebuje po končani uporabi zelo malo prostora pri shranjevanju. Kosilnici z nitjo so priloženi trije sistemi motka.
Optimalno ravnotežje in samodejno podajanje niti
Kosilnica z nitjo SKIL 0731 z vrhunsko zasnovo motorja, nastavljivim dodatnim ročajem in dvonitnim rezalnim sistemom omogoča optimalno ravnotežje in odlično rokovanje. 35-centimetrski premer rezanja vam omogoča hitrejše opravljanje dela tudi, ko kosite večje površine. Samodejno podajanje niti zmanjšuje ročno delo, skupaj z 2 x 4,5-metrsko nitjo pa omogoča daljše neprekinjeno izvajanje del. Te lastnosti prihranijo čas, kar pomeni, da se lahko bolj posvetite košnji.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Za povečanje udobja pri delu ima kosilnica z nitjo nastavljiv teleskopski ročaj, da lahko vsak uporabnik najde svoj pravilen delovni položaj. Glavo kosilnice lahko obrnete za 180°, kar omogoča udobno navpično oblikovanje robov, tako da lahko vaš vrt zaključno oblikujete. Še več! Kosilnica z nitjo s sistemom za zaščito rastlin omogoča natančno košnjo, pri kateri vam ni treba skrbeti, da bi poškodovali rastline in rože.
Udobna rešitev „Easy Storage“
To orodje je del serije „Urban Series“, palete udobnih vrtnih orodij podjetja SKIL, ki prihranijo čas. Vsa orodja serije „Urban Series“ so opremljena z ekskluzivno rešitvijo „Easy Storage“ podjetja SKIL, kar pomeni, da so preprosta za shranjevanje in po uporabi ne zasedejo praktično nič prostora. Kosilnici z nitjo je priložen ročaj „Easy Storage“, ki omogoča, da orodje obesite na steno.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vrsta vtiča | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 1000 W |
| Sistem košnje | Dvonitni sitem |
| Premer košnje | 35 cm |
| Nastavitev višine | 110-120 cm |
| Sistem podajanja niti | Samodejna |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364065660 |
| Order Number | F0150731AA |
| Zvočni tlak | 84 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 1 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 2.9 m/s² |
| Zvočna moč | 95 dB |
Embalaža vsebuje
- 3 x motek z 9-metrsko (2 x 4,5) nitjo
- Modul obešal za shranjevanje SKIL


































