Kosilnica

- Močan 1300 W jermensko gnan motorček
- Oblika „Easy Storage“: podnožje za odlaganje orodja ob zid in zložljiv ročaj za pokončno postavitev
- Velika širina košnje (33 cm)
- Ročaj z mehkim oprijemom za boljši oprijem in udobnejše delo med košnjo
- Preprosta nastavitev višine košnje z dvema kolesnima osema (brez dodatnega orodja)
- Velika 30-litrska košara za travo omogoča neprekinjeno delo
- Ergonomski ročaj za prenašanje in skromna teža za preprost transport
- Vgrajena funkcija zavore za hitro zaustavitev
- Rezilo z antikorozivno zaščito
- Omejevalnik kabla preprečuje poškodbe kabla ali orodja
Opis izdelka
Zmogljiva kosilnica z veliko širino košnje
Kosilnica SKIL 0713 ima zmogljiv motor moči 1300 W in veliko 33 cm širino košnje, ki naredi to kosilnico idealno za vaš srednje velik mestni vrt. Zahvaljujoč ekskluzivni obliki „Easy Storage“ (preprostejše shranjevanje) potrebuje kosilnica SKIL 0713 polovico manj prostora pri shranjevanju od običajne električne kosilnice, ko se ne uporablja.
Preprosta nastavitev višine košnje
S širino košnje 33 cm je kosilnica SKIL 0713 idealno primerna za košnjo v vašem malem do srednje velikem mestnem vrtu. Za optimalno izkušnjo pri košnji vseh vrst trat lahko preprosto prilagodite višino košnje vašim pogojem trate. Kosilnica ima 3-stopenjsko nastavitev višine košnje 20, 40 in 60 mm. Višino košnje je mogoče preprosto nastaviti s kolesnima osema brez dodatnega orodja.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Kosilnica SKIL 0713 je hitra in udobna pri uporabi. Mehak penast ročaj omogoča optimalno udobje ter lahka konstrukcija in velik ročaj na zgornjem delu ogrodja kosilnice zagotavljata preprosto prenašanje. Za daljšo neprekinjeno košnjo se trava zbira v veliki 30-litrski košari za travo, ki je nameščena zadaj. Ko je košara za travo polna, jo je mogoče hitro in preprosto odstraniti.
Udobna rešitev „Easy Storage“
To orodje je del serije „Urban Series“, palete udobnih vrtnih orodij podjetja SKIL, ki prihranijo čas. Vsa orodja serije „Urban Series“ so opremljena z ekskluzivno rešitvijo „Easy Storage“ podjetja SKIL, kar pomeni, da so preprosta za shranjevanje in po uporabi ne zasedejo praktično nič prostora. Ta kosilnica je opremljena s priročnim podnožjem za odlaganje orodja za pokončno postavitev ob zid, ki prihrani prostor.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364068463 |
| Order Number | F0150713AA |
| Plug Type | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 (Schuko) |
| Teža (skupaj s košaro za travo) | 9.5 kg |
| Širina košnje | 33 cm |
| Sistem košnje | Rotacijsko rezilo |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Višina košnje | 20-40-60 mm |
| Vhodna moč | 1300 W |
| Prostornina košare za travo | 30 l |
| Zvočni tlak | 71 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 1.7 m/s² |
| Zvočna moč | 91 dB |
| Negotovost (K) | 2 dB |
Embalaža vsebuje
- Košara za travo
































