Akumulatorska žaga z drogom „Brushless“




- Digitalni brezkrtačni motor: večja zmogljivost, večja učinkovitost in 10-krat daljša življenjska doba
- 25-cm letev in veriga za učinkovito obrezovanje in žaganje
- Aluminijasti teleskopski drog se iztegne do 2,77 metra
- Preprosta menjava in nastavitev verige: brez dodatnega orodja
- Samodejno mazanje verige
- Kotna glava za optimalno upravljanje
- Hitro nastavljiv ročaj za optimalno ravnotežje in udobno uporabo
- Litij-ionska tehnologija: brez spominskega učinka in samodejnega praznjenja, vedno pripravljena za uporabo

Digitalni brezkrtačni motorji
Najnovejša najsodobnejša tehnologija je vgrajena v zasnovo vsakega orodja SKIL. Naši kompaktni digitalni brezkrtačni motorji zagotavljajo dodatno moč, dodatno učinkovitost in daljšo življenjsko dobo kot primerljivi krtačni motorji.
Odkrijte Digitalni brezkrtačni motorjiKEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™


PWRCORE 40™ NEUSTAVLJIVA MOČ ZA VAŠ VRT.
Opis izdelka
Brezkrtačna akumulatorska žaga z aluminijastim teleskopskim drogom
Orodje „40V Max“ SKIL 0582 je brezkrtačna akumulatorska žaga s trpežnim aluminijastim teleskopskim drogom, ki se raztegne do 2,77metra. Popolna je za obrezovanje visokih in težko dostopnih vej brez uporabe lestve. Tako kot druga akumulatorska vrtna orodja SKIL „40V Max“ tudi ta model napaja vrhunska napredna tehnologija akumulatorskih baterij in polnilnikov „PWRCORE 40™“. Digitalni brezkrtačni motor nudi večjo zmogljivost, večjo učinkovitost in 10-krat daljšo življenjsko dobo kot primerljiv krtačni motor. Ta žaga z drogom je opremljena z 25-centimetrskim drogom in verigo za preprosto opravljanje dela. Napetost verige je mogoče nastaviti v nekaj trenutkih brez uporabe kakršnih koli orodij, mazanje verige pa se izvede samodejno. Te funkcije, ki prihranijo čas, omogočajo, da se lahko bolj posvetite svojim nalogam žaganja. Glava z nagibom omogoča vsestransko žaganje in obrezovanje. Orodju SKIL 0582 CA so priloženi veriga, letev za verigo, pokrov letve za verigo in ramenski trak. Akumulatorska baterija in polnilnik nista vključena.
Vrhunska tehnologija akumulatorske baterije „PWRCORE 40™“ za napajanje vseh orodij SKIL „40V Max“
Sistem „PWRCORE 40™“ je sestavljen iz vrhunske napredne tehnologije akumulatorske baterije in polnilnikov ter inovativnih funkcij, ki jih ne boste našli drugje, kot je patentirana tehnologija za hlajenje akumulatorske baterije „KEEPCOOL™“, ki podaljša čas delovanja baterije za do 25%, njeno življenjsko dobo pa za kar dvakrat. Patentirana tehnologija „ACTIVCELL™“ nudi najboljše delovanje in optimalno zaščito akumulatorske baterije. Akumulatorske baterije in polnilniki „PWRCORE 40™“ so 100-odstotno združljivi in izmenljivi z vsemi vrtnimi orodji SKIL „PWRCORE 40™“ za izjemno vsestranskost. Ker ga napaja litij-ionska tehnologija SKIL „PWRCORE 40™“, so vrtna orodja „40V Max“ izredno zmogljiva in vzdržljiva, zanje pa ni potreben bencin.
Specifikacije
| Performance Level | NAPREDNA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Baterijski vložek | Litij-ionska |
| Napetost | 40 V Max |
| Dolžina rezila (cm) | 25 cm |
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Hitrost verige | 12 m/s |
| Debelina gonilnega člena | 1.1 mm |
| Posoda za olje | 100 ml |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Brezkrtačno | Da |
| Warranty | 5 let garancije za orodje za domačo uporabo, 1 leto garancije za orodje za profesionalno uporabo |
| Indikator stanja akumulatorske baterije | Ne |
| EAN | 4894863200693 |
| Order Number | GS1E0582CA |
| Zvočni tlak | 82 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3.3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 4.28 m/s² |
| Raven tresljajev | < 2.5 m/s² |
| Zvočna moč | 96 dB |
Embalaža vsebuje
- Brezkrtačna akumulatorska žaga z drogom SKIL 0582
- Veriga
- Drog verige
- Pokrov verige
- Naramni trak
- Navodila za uporabo

































