0430 CA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 117.72ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™Enostavno shranjevanje
Nered ovira delovanje, zato je vsako naše vrtno orodje zasnovano z rešitvijo za enostavno shranjevanje za prihranek prostora.
Odkrijte Enostavno shranjevanje


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
PWRCORE 20™ je odlična izbira za večje projekte. Zaradi velike moči in zmogljivosti boste z lahkoto opravili vsako nalogo.
Opis izdelka
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Najv. zmogljivost rezanja | 20 mm |
| Dolžina meča | 55 cm |
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Neto teža brez akumulatorske baterije | 2.6 kg |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643003102 |
| Order Number | GH1E0430CA |
| Zvočni tlak | 77.8 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | < 2.5 m/s² |
| Zvočna moč | 89.3 dB |
| Negotovost (K) | 3.0 dB |
Embalaža vsebuje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.2ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>






































