Laser krzyżowy

W magazynie
- Praktyczne i precyzyjne narzędzie ułatwiające wykonanie wielu prac, takich jak układanie płytek podłogowych, dekorowanie ścian czy zawieszenie półek
- Technologia zielonej wiązki zapewnia maksymalną widoczność
- Wbudowany akumulator Li-Ion, który można w łatwy sposób naładować za pomocą wbudowanego portu ładowania micro-USB
- Automatyczne samopoziomowanie zapewnia szybką i precyzyjna pracę bez konieczności ręcznego wyrównywania ustawienia
- Urządzenie rzutuje dokładną, skrzyżowaną linię poziomą i pionową
- Tryb ręczny umożliwia rzutowanie linii pod kątem
- Zasięg roboczy do 20 metrów
- Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora pokazuje aktualny stan naładowania akumulatora
- Kompaktowa konstrukcja z miękkim uchwytem gwarantuje komfortową obsługę
- Łatwa obsługa ze względu na przejrzysty interfejs użytkownika
- Gwintowany otwór montażowy 1/4" na górze i z dołu urządzenia umożliwia łatwe zamocowanie urządzenia w zacisku lub na statywie
- W zestawie znajduje się wszechstronny zacisk, który ułatwia zamocowanie urządzenia do różnego rodzaju powierzchni, zapewniając elastyczność pracy
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Laser krzyżowy Li-Ion z funkcją automatycznego samopoziomowania i technologią zielonej wiązki
SKIL 1912 to laser krzyżowy, który rzutuje dokładną, skrzyżowaną linię poziomą i pionową. Ten laser krzyżowy posiada wbudowany akumulator Li-Ion, który można w łatwy sposób naładować za pomocą wbudowanego portu ładowania micro-USB. Technologia zielonej wiązki zapewnia optymalną widoczność. Linie laserowe są poziomowane automatycznie w trybie automatycznego samopoziomowania. Podczas prac, które nie wymagają wyświetlania wypoziomowanych linii, można przełączyć się na tryb ręczny. Umożliwi to wyświetlenie linii pod kątem, co przydaje się np. podczas montażu poręczy. Można użyć wszechstronnego zacisku do zamocowania lasera na różnego rodzaju powierzchniach. Dzięki zasięgowi roboczemu do 20 metrów, kompaktowej konstrukcji z miękkim uchwytem i przejrzystemu interfejsowi użytkownika model SKIL 1912 stanowi doskonałe rozwiązanie do prac związanych z niwelowaniem. Dodatkowo laser krzyżowy jest wyposażony w gwintowany otwór montażowy 1/4" na górze i z dołu urządzenia, który umożliwia łatwe zamocowanie urządzenia w zacisku lub na statywie. I jeszcze jedna ważna sprawa, wygodny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora wskazuje aktualny stan akumulatora. Model SKIL 1912 AA jest wyposażony w elastyczny zacisk i kabel USB do ładowania.
Specyfikacje
| Performance Level | O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI |
|---|---|
| EAN | 8719643004420 |
| Order Number | MT1E1912AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Zakres automatycznego samopoziomowania | ± 4 ° |
| Wymiary (długość x szerokość x wysokość) | 71 x 61 x 77 |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe |
| Zasięg roboczy | 20 m |
| Czas niwelacji | < 5 s |
| Automatyczne poziomowanie | Tak |
| Pojemność akumulatora | 1.2 Ah |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70 °C |
| Zasilanie | Litowo-jonowy |
| Czas pracy | 6 h |
| Temperatura pracy | -5°C - +40 °C |
| Dokładność niwelacyjna | ±0,5 mm/m |
| Typ lasera | 520 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Napięcie | 3.7 V |
Opakowanie zawiera
- Laser krzyżowy SKIL 1912
- Elastyczny zacisk
- Kabel USB do ładowania
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































