Laser krzyżowy

W magazynie
- Praktyczne i precyzyjne narzędzie ułatwiające wykonanie wielu prac, takich jak układanie płytek podłogowych, dekorowanie ścian czy zawieszenie półek
- Wbudowany akumulator Li-Ion, który można w łatwy sposób naładować za pomocą wbudowanego portu ładowania micro-USB
- Automatyczne samopoziomowanie zapewnia szybką i precyzyjna pracę bez konieczności ręcznego wyrównywania ustawienia
- Urządzenie rzutuje dokładną, skrzyżowaną linię poziomą i pionową
- Tryb ręczny umożliwia rzutowanie linii pod kątem
- Zasięg roboczy do 15 metrów
- Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora pokazuje aktualny stan naładowania akumulatora
- Kompaktowa konstrukcja z miękkim uchwytem gwarantuje komfortową obsługę
- Łatwa obsługa ze względu na przejrzysty interfejs użytkownika
- Gwintowany otwór montażowy 1/4" na górze i z dołu urządzenia umożliwia łatwe zamocowanie urządzenia w zacisku lub na statywie
- W zestawie znajduje się wszechstronny zacisk, który ułatwia zamocowanie urządzenia do różnego rodzaju powierzchni, zapewniając elastyczność pracy
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Laser krzyżowy Li-Ion z funkcją automatycznego samopoziomowania i elastycznym zaciskiem
SKIL 1910 to laser krzyżowy, który rzutuje dokładną, skrzyżowaną linię poziomą i pionową. Stanowi praktyczną pomoc i ułatwia wykonanie wielu prac, takich jak układanie płytek podłogowych, dekorowanie ścian czy zawieszenie półek. Ten laser krzyżowy posiada wbudowany akumulator Li-Ion, który można w łatwy sposób naładować za pomocą wbudowanego portu ładowania micro-USB. Linie laserowe są poziomowane automatycznie w trybie automatycznego samopoziomowania. Podczas prac, które nie wymagają wyświetlania wypoziomowanych linii, można przełączyć się na tryb ręczny. Umożliwi to wyświetlenie linii pod kątem, co przydaje się np. podczas montażu poręczy. Dzięki zasięgowi roboczemu do 15 metrów, kompaktowej konstrukcji z miękkim uchwytem i przejrzystemu interfejsowi użytkownika model SKIL 1910 stanowi doskonałe rozwiązanie do prac związanych z niwelowaniem. Dodatkowo laser krzyżowy jest wyposażony w gwintowany otwór montażowy 1/4" na górze i z dołu urządzenia, który umożliwia łatwe zamocowanie urządzenia w zacisku lub na statywie. I jeszcze jedna ważna sprawa, wygodny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora wskazuje aktualny stan akumulatora. Model SKIL 1910 AA jest wyposażony w elastyczny zacisk, który można zamocować do różnego rodzaju powierzchni, oraz kabel USB do ładowania.
Specyfikacje
| Performance Level | O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI |
|---|---|
| EAN | 8719643002310 |
| Order Number | MT1E1910AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Zakres automatycznego samopoziomowania | ± 4 ° |
| Wymiary (długość x szerokość x wysokość) | 71 x 61 x 77 |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Zasięg roboczy | 15 m |
| Czas niwelacji | < 5 s |
| Automatyczne poziomowanie | Tak |
| Pojemność akumulatora | 1.2 Ah |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70 °C |
| Zasilanie | Li-Ion |
| Czas pracy | 16 h |
| Temperatura pracy | -5°C - +40 °C |
| Dokładność niwelacyjna | ±0,5 mm/m |
| Typ lasera | 635 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Napięcie | 3.7 V |
Opakowanie zawiera
- Laser krzyżowy SKIL 1910
- Elastyczny zacisk
- Kabel USB do ładowania
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































