Cyfrowa poziomica z laserem liniowym

Ograniczona dostępność
- Idealny przyrząd pomocniczy do wszelkiego typu drobnych prac w domu, gdy potrzebne jest wyrównanie
- Emituje linię laserową pod żądanym kątem
- Bardzo precyzyjna cyfrowa poziomica
- Przystawka z kątomierzem umożliwia regulację kierunku padania wiązki laserowej na podłogę
- Uchwyt ścienny zapewnia liczne możliwości zamocowania poziomicy laserowej do ściany
- Łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku
- Czytelny, podświetlany wyświetlacz cyfrowy
- Wygodna funkcja automatycznego ustawiania orientacji wyświetlacza w zależności od sposobu trzymania urządzenia
- Wskaźniki góra i dół w postaci strzałek zapewniają łatwiejsze poziomowanie
- Magnetyczna krawędź zapewnia bezpieczne mocowanie do powierzchni metalowych
- Bardzo kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwe przechowywanie i obsługę
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Praktyczna pomoc podczas drobnych prac związanych z wyrównywaniem elementów
Cyfrowa poziomica z laserem liniowym SKIL 1900 to małe, ale bardzo pomocne narzędzie podczas prac takich jak wieszanie obrazów, montaż półek czy układanie płytek. Urządzenie emituje linię laserową nachyloną pod dowolnym kątem oraz pełni funkcję bardzo dokładnej poziomnicy. Dzięki dołączonym akcesoriom model SKIL 1900 przydaje się w wielu różnych sytuacjach. Przystawka z kątomierzem umożliwia skierowanie wiązki laserowej w żądanym kierunku na podłogę, uchwyt ścienny umożliwia zamocowanie narzędzia do ściany, a magnetyczna krawędź pozwala mocować urządzenie do powierzchni metalowych. Łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku: włącz narzędzie i od razu możesz przystąpić do pracy! Dzięki czytelnemu, dużemu i podświetlanemu wyświetlaczowi, wygodnej funkcji automatycznego ustawiania orientacji wyświetlacza oraz praktycznym wskaźnikom góra i dół w postaci strzałek model SKIL 1900 to najlepszy pomocnik podczas wielu prac, jakiego można sobie wymarzyć. Model SKIL 1900 AA jest wyposażony w uchwyt ścienny, przystawkę z kątomierzem i 2 baterie AAA.
Specyfikacje
| Performance Level | O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI |
|---|---|
| EAN | 8719643004406 |
| Order Number | MT1E1900AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe |
| Zasięg roboczy | 4.5 m |
| Automatyczne poziomowanie | Nie |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70 °C |
| Zasilanie | 2x 1.5V AAA |
| Czas pracy | 10 h |
| Temperatura pracy | 0°C - 40 °C |
| Typ lasera | 635 nm |
| Klasa lasera | 2 |
Opakowanie zawiera
- Cyfrowa poziomica liniowa SKIL 1900
- Uchwyt ścienny
- Przystawka z kątomierzem
- Baterie AAA (2 szt.)
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia































