Laser krzyżowy

Ograniczona dostępność
- Wysoka funkcjonalność ze względu na tryb samopoziomowania oraz tryb nachylenia
- Automatyczne samopoziomowanie zapewnia szybką i precyzyjna pracę bez konieczności ręcznego wyrównywania ustawienia
- Wyświetlanie linii lasera w poziomie i w pionie
- Gwint do statywu 1/4" ułatwia montaż
- Wszechstronność zastosowań dzięki zaciskowi będącemu w wyposażeniu standardowym
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Poziomica laserowa z zaciskiem mocującym i trzeba trybami pracy
Poziomica laserowa SKIL 0511 oferuje zasięg 10 m i ułatwia wykonanie wielu prac, takich jak układanie płytek podłogowych, dekorowanie ścian czy zawieszenie półek. Dzięki trzem trybom pracy model SKIL 0511 może wyświetlać linie w poziomie, w pionie oraz linie skrzyżowane. Ten wszechstronny przyrząd posiada także funkcję samopoziomowania, która automatycznie wyrównuje wyświetlane linie. Podczas prac, które nie wymagają wyświetlania wypoziomowanych linii, można zablokować laser. Umożliwi to wyświetlenie linii pod kątem, co przydaje się np. podczas montażu poręczy. Model SKIL 0511 jest wyposażony w zacisk, który umożliwia zamocowanie przyrządu na różnych powierzchniach. W wyposażeniu znajdują się także 2 baterie AA, dzięki czemu można od razu przystąpić do pracy!
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| EAN | 8710364069385 |
| Order Number | F0150511AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Zakres automatycznego samopoziomowania | +/- 4° ° |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Zasięg roboczy | 10 m |
| Czas niwelacji | 6 sec s |
| Automatyczne poziomowanie | Tak |
| Zasilanie | 2x AA (LR6) / 1,5V |
| Temperatura pracy | -1°C - +40°C °C |
| Maksymalna moc wyjściowa | < 1 mW |
| Typ lasera | 650 nm |
| Klasa lasera | 2 |
Opakowanie zawiera
- Laser krzyżowy SKIL 0511
- 2 baterie AA (LR6)
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































