Akumulatorowa podkaszarka do trawy „Brushless”




- Elektroniczny silnik bezszczotkowy: wyższa moc i wydajność oraz 10 razy dłuższy czas pracy
- Szerokość cięcia 35 cm zapewnia szybsze i bardziej efektywne podkaszanie
- Funkcja SKIL „Twist Load” umożliwia prosty montaż żyłki i rozpoczęcie pracy
- Półautomatyczny podajnik z podwójną żyłką zapewnia szybką regulację długości żyłki podczas pracy
- 2-żyłkowy układ tnący zapewniający szybki i doskonały rezultat cięcia
- Włącznik z regulacją prędkości zapewnia optymalną kontrolę
- Uchwyt z funkcją szybkiej regulacji zapewnia optymalne wyważenie i komfortową pracę
- Technologia litowo-jonowa: brak efektu pamięci i zjawiska samoczynnego rozładowywania oraz stała gotowość do pracy
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
ACTIVCELL™
Nasza inteligentna technologia ACTIVCELL™ stale monitoruje napięcie, temperaturę i prąd akumulatora, przesyłając te informacje do narzędzia w czasie rzeczywistym.
Odkryj ACTIVCELL™KEEPCOOL™
Nasza opatentowana technologia „KEEPCOOL™” zapobiega przegrzewaniu się akumulatora, zwiększając jego wydajność.
Odkryj KEEPCOOL™

CYFROWE SILNIKI BEZSZCZOTKOWE
W DNA każdego narzędzia SKIL jest wbudowana najnowocześniejsza technologia. Nasze kompaktowe, cyfrowe silniki bezszczotkowe zapewniają dodatkową moc, wyjątkową wydajność i większą trwałość niż porównywalne silniki szczotkowe.
Odkryj CYFROWE SILNIKI BEZSZCZOTKOWE

PWRCORE 40™ NIEPOKONANA MOC DLA TWOJEGO OGRODU.
PWRCORE 40™ dostarcza moc, której potrzebujesz do wymagających prac ogrodowych, łącząc wysoką wydajność z wygodą cichej i niezawodnej technologii akumulatorowej.
Opis produktu
Bezszczotkowa akumulatorowa podkaszarka do trawy z funkcją „Twist Load”
Model SKIL 0280 „40V Max” to bezszczotkowa akumulatorowa podkaszarka do trawy o dużej szerokości pracy 35 cm, oferująca łatwe podkaszanie wyrośniętej trawy i chwastów. Podobnie jak wszystkie inne akumulatorowe narzędzia ogrodowe SKIL „40V Max”, także ten model wykorzystuje wiodącą w branży zaawansowaną technologię akumulatorów i ładowarek „PWRCORE 40™”. Elektroniczny silnik bezszczotkowy zapewnia wyższą moc i wydajność oraz 10 razy dłuższy czas pracy w porównaniu z podobnym silnikiem szczotkowym. Funkcja „Twist Load” umożliwia prosty montaż linki i rozpoczęcie pracy. Podkaszarka do trawy jest doskonale wyważona dzięki układowi tnącemu z dwiema żyłkami, który zapewnia szybki i precyzyjny rezultat. Narzędzie jest także wyposażone w półautomatyczny podajnik z podwójną żyłką, zapewniający szybką regulację długości żyłki podczas pracy. Podsumowując, to wszechstronne narzędzie ogrodowe ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebujesz: niezawodny akumulator w technologii litowo-jonowej, regulację prędkości zapewniającą pełną kontrolę i miękki uchwyt z funkcją szybkiej regulacji, który zapewnia wyższy komfort pracy. Model SKIL 0280 CA jest wyposażony w szpulę. Akumulator i ładowarka nie znajdują się w wyposażeniu standardowym.
„PWRCORE 40™”: Wiodąca w branży technologia akumulatorów do zasilania wszystkich narzędzi SKIL „40V Max”
System „PWRCORE 40™” składa się z wiodącej w branży, zaawansowanej technologii akumulatorów i ładowarek oraz innowacyjnych funkcji, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, takich jak opatentowana technologia chłodzenia „KEEPCOOL™”, która zapewnia nawet o 25% dłuższy czas pracy i 2 razy dłuższą żywotność akumulatora. Natomiast opatentowana technologia „ACTIVCELL™” gwarantuje maksymalną wydajność i optymalną ochronę akumulatora. Akumulatory i ładowarki „PWRCORE 40™” są w 100% kompatybilne i mogą być stosowane wymiennie we wszystkich elektronarzędziach i narzędziach ogrodowych SKIL „PWRCORE 40™”. Narzędzia ogrodowe „40V Max” wykorzystujące technologię Li-ion SKIL „PWRCORE 40™” zapewniają wydajność i trwałość bez konieczności używania paliwa.
Specyfikacje
| Performance Level | ZAAWANSOWANA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Źródło zasilania | Akumulatorowe |
| Waga netto bez akumulatora | 3 kg |
| Ogniwa akumulatora | Litowo-jonowa |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 4800-6000 |
| System koszenia | Podwójna żyłka |
| Średnica koszenia | 35 cm |
| Średnica żyłki | 2 mm |
| Układ podawania żyłki | „Twist Load” |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Warranty | 5 lat gwarancji na narzędzie do użytku domowego, 1 rok gwarancji na narzędzie do użytku profesjonalnego |
| EAN | 4894863200662 |
| Order Number | GT1E0280CA |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 75 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 2.5 dB |
| Moc dźwięku | 88 dB |
| Niepewność (K) | < 2.5 dB |
Opakowanie zawiera
- Bezszczotkowa akumulatorowa podkaszarka do trawy SKIL 0280
- Szpula
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































