Szlifierka kątowa

Ograniczona dostępność
- Silnik o mocy 800 W zapewnia perfekcyjne rezultaty cięcia, szlifowania i usuwania rdzy
- Ergonomiczna konstrukcja i rękojeść boczna mocowana w trzech pozycjach gwarantują optymalny chwyt
- Osłonę z systemem „Clic” można przestawić w ciągu kilku sekund, dostosowując ją do każdych warunków
- Łatwa obsługa dzięki niskiej wadze i kompaktowej konstrukcji
- 3-metrowy przewód zapewnia optymalną swobodę podczas pracy
- Duży włącznik zapewnia optymalny komfort obsługi
- Hartowana przekładnia stożkowa gwarantuje niższy poziom emisji hałasu, wyższy moment obrotowy i dłuższy okres eksploatacji narzędzia
- Blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę osprzętu
- Wrzeciono M14 dostosowane do kołnierza typu „Clic”
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Wydajna szlifierka kątowa z ergonomiczną, smukłą rękojeścią z tyłu
Szlifierka kątowa SKIL 9008 jest wyposażona w wydajny silnik 800 W, który zapewnia odpowiednią moc do szeregu prac związanych z cięciem i szlifowaniem. Szlifierka kątowa wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją ze smukłą rękojeścią z tyłu, która zapewnia pewny uchwyt i optymalną kontrolę podczas pracy. W zależności od wykonywanego zadania można ustawić rękojeść boczną w trzech komfortowych pozycjach. Beznarzędziowy system „Clic” umożliwia łatwą regulację osłony. Szlifierka kątowa jest kompatybilna z tarczami ściernymi o średnicy 125 mm.
Duża wydajność
Wydajny silnik 800 W modelu SKIL 9008 oferuje wystarczającą moc, aby poradzić sobie z większością popularnych prac związanych z cięciem i szlifowaniem. Oprócz wysokiej wydajności, narzędzie oferuje hartowaną przekładnię stożkową, która zapewnia wyższy moment obrotowy, dłuższy okres eksploatacji narzędzia oraz niższy poziom emisji hałasu podczas pracy. Wytrzymała, metalowa obudowa przekładni zwiększa trwałość szlifierki kątowej.
Szybka wymiana akcesoriów
Blokada wrzeciona umożliwia łatwą i wygodną wymianę akcesoriów. Wystarczy zablokować wrzeciono, naciskając przycisk blokady, a następnie wymienić akcesoria przy pomocy załączonego klucza.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Szlifierka kątowa ma bardzo duży włącznik/wyłącznik zapewniający większy komfort pracy. System „Clic” umożliwia łatwe i beznarzędziowe przestawienie osłony, zapewniając ochronę przed iskrzeniem. Rękojeść boczną szlifierki kątowej można ustawić w trzech pozycjach, aby poprawić uchwyt podczas cięcia lub szlifowania. Szlifierka kątowa jest wyposażona w 3-metrowy przewód zasilający, który zapewnia swobodę poruszania się podczas pracy.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 12000 |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 800 W |
| Maks. ø tarczy | 125 mm |
| Gwint wrzeciona | M14 |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Smukła rękojeść z tyłu | Tak |
| EAN | 8710364073726 |
| Order Number | F0159008AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 90.9 dB |
| Moc dźwięku | 101.9 dB |
| Niepewność (K) | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (szlifowanie powierzchniowe) | 11.8 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Szlifierka kątowa SKIL 9008
- Osłona zabezpieczająca
- Rękojeść boczna
- Klucz do przystawek
- Zestaw kołnierzy do mocowania tarczy
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia

































