Strug

- Strug elektryczny dużej mocy (720 W) do strugania powierzchni, fazowania i wręgowania
- Wyrzut wiórów po lewej lub prawej stronie umożliwia optymalne dopasowanie do sytuacji roboczej
- Dwustronne noże strugające TCT zapewniają gładkie wykończenie i długi okres eksploatacji
- Praktyczna stopa parkująca chroni materiał i noże struga przed uszkodzeniem
- Wysokiej jakości stopa z aluminium zapewnia gładkie wykończenie
- Duża gałka regulacji głębokości służy także jako dodatkowa rękojeść z przodu, zapewniając optymalną kontrolę w trakcie pracy
- 2 rowki w kształcie litery V w aluminiowej podstawie ułatwiają fazowanie
- Nowoczesne, ergonomiczne wzornictwo gwarantuje łatwość obsługi
- Wbudowany schowek na klucze
- Wskaźnik włączenia zasilania sygnalizuje gotowość narzędzia do pracy
- Opcjonalnie: bezpyłowa praca dzięki możliwości podłączenia odkurzacza lub worka na pył
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Opis produktu
Prosty w obsłudze strug zapewnia optymalny rezultat pracy
SKIL 1565 to wydajny strug z silnikiem 720 W, idealny do wyrównywania powierzchni, fazowania naroży oraz wręgowania. Wysokiej jakości aluminiowa stopa zapewnia idealny rezultat obróbki. Wyrzut wiórów można na prawą lub lewą stronę umożliwia lepsze dopasowanie do warunków pracy.
Łatwe struganie wydajnym strugiem
Wydajny i trwały strug z wydajnym silnikiem 720 W z łatwością radzi sobie z każdym zadaniem, niezależnie od tego, z jak trudnym w obróbce lub nierównym materiałem musi się zmierzyć. Noże z nakładkami z węglików spiekanych znajdujące się w wyposażeniu standardowym struga SKIL 1565 zapewniają optymalny rezultat obróbki i są trwalsze od standardowych noży do strugów. Dwustronne noże zapewniają dwa razy dłuższy okres eksploatacji. Gdy noże zużyją się, można je odwrócić i kontynuować pracę.
Wysokiej jakości strugi SKIL zapewniają dokładne ustawienie głębokości pracy oraz idealny rezultat obróbki
SKIL, który wynalazł pilarkę tarczową w 1924 roku, oparł projekt strugów na wieloletnim doświadczeniu zdobytym przy produkcji narzędzi do obróbki drewna. Dzięki temu SKIL dokładnie wie, na czym polega produkcja strugów, które umożliwiają dokładne ustawienie głębokości pracy oraz idealny rezultat obróbki za każdym razem.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Komfortowa stopa parkująca zapobiega uszkodzeniu powierzchni materiału podczas odkładania narzędzia. 2 rowki w kształcie litery V w podstawie struga ułatwiają fazowanie krawędzi i naroży. Strug jest wyposażony w schowek, który mieści klucz, tak aby zawsze był pod ręką. Praktyczny wskaźnik włączenia zasilania sygnalizuje gotowość narzędzia i zapobiega jego przypadkowemu włączeniu. Aby zapewnić większą czystość w miejscu pracy, za pomocą zintegrowanego przyłącza można podłączyć do narzędzia większość odkurzaczy o standardowych wymiarach węża.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| EAN | 8710364064885 |
| Order Number | F0151565AA |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 16000 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 720 W |
| Głębokość strugania | 0 - 2 mm |
| Szerokość strugania | 82 mm |
| Głębokość wręgowania | 18 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 90 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji | 2.8 m/s² |
| Moc dźwięku | 101 dB |
Opakowanie zawiera
- Dwustronny nóż z węglików spiekanych (2 szt.)
- Klucz do wymiany noży
- Schowek na klucz
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia





































