Kompaktowa piła uniwersalna

- Ta poręczna piła jest przeznaczona do cięcia różnego rodzaju materiałów (drewna, laminatów, płytek ceramicznych, aluminium i tworzyw sztucznych)
- Silnik o dużej mocy (600 W) i duża głębokość cięcia 28,5 mm
- Kompaktowa, lekka konstrukcja ułatwia pracę jedną ręką, zapewniając maksimum swobody
- Do cięć wgłębnych
- Blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę tarczy
- W wyposażeniu standardowym znajduje się prowadnica równoległa, tarcze i tarcza diamentowa
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Precyzyjne i wygodne cięcie
SKIL 5350 to kompaktowa piła uniwersalna do popularnych prac związanych z cięciem w domu i wokół niego. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 600 W oraz imponującej głębokości cięcia 28,5 mm narzędzie z łatwością tnie drewno, płytki ceramiczne, aluminium, rury itp. Stosując kompaktową piłę uniwersalną masz pewność szybkiej i dokładnej pracy. Konstrukcja piły umożliwia jej zarówno wykonywanie wycięć, jak i cięć wzdłuż oraz w poprzek materiału. Niska waga, kompaktowe wymiary i możliwość obsługi jedną ręką, sprawiają, że jest ona niezwykle łatwa w obsłudze oraz oferuje maksimum swobody i wsparcia podczas pracy. Zmiana lub wymiana tarcz jest łatwa dzięki wygodnemu systemowi blokady wrzeciona. Model SKIL 5350 GA jest dostarczany w wytrzymałej walizce z 1 tarczą z nakładkami z węglików spiekanych, 1 tarczą z hartowanej stali, 1 tarczą diamentową, prowadnicą równoległą zapewniająca równe cięcie i adapterem do odkurzacza.
Specyfikacje
| Performance Level | ZAAWANSOWANA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 6000 |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 600 W |
| Maks. głębokość cięcia przy 90° | 28.5 mm |
| Maks. ø tarczy | 89 mm |
| Min. Ø tarczy | 85 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| EAN | 8719643001757 |
| Order Number | SW1E5350GA |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 91.5 dB |
| Moc dźwięku | 102.5 dB |
| Niepewność (K) | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie metalu) | 2.4 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 2.6 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Kompaktowa piła uniwersalna SKIL 5350
- Trwała walizka z tworzywa sztucznego
- Tarcza z nakładkami z węglików spiekanych (Ø 85 mm)
- Tarcza z hartowanej stali (Ø 89 mm)
- Tarcza diamentowa (Ø 85 mm)
- Prowadnica równoległa
- Przystawka do odkurzacza
- Klucz sześciokątny
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































