5330 AG
Kompaktowa piła uniwersalna (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 119.25ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Ta poręczna piła jest przeznaczona do cięcia różnego rodzaju materiałów (drewna, laminatów, płytek ceramicznych, aluminium i tworzyw sztucznych)
- Silnik o dużej mocy (600 W) i duża głębokość cięcia 28,5 mm
- Kompaktowa, lekka konstrukcja ułatwia pracę jedną ręką, zapewniając maksimum swobody
- Do cięć wgłębnych
- Blokada wrzeciona zapewnia łatwą wymianę tarczy
- W wyposażeniu standardowym znajduje się prowadnica równoległa, tarcze i tarcza diamentowa
Niedostępne w tym kraju
Przewiń do
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 6000 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 600 W |
| Maks. głębokość cięcia przy 90° | 28.5 mm |
| Maks. ø tarczy | 89 mm |
| Min. Ø tarczy | 85 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| EAN | 8710364077069 |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Moc dźwięku | 105 dB |
| Niepewność (K) | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie metalu) | 2.9 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 2.8 m/s² |
| Poziom drgań (cięcie płytek) | 2.8 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Tarcza z hartowanej stali (80 zębów) (2x)
- Tarcza diamentowa
- Wąż do podłączenia odkurzacza
- Prowadnica równoległa
- Klucz sześciokątny
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.22ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































