Pilarka tarczowa

- Wydajny silnik o mocy 1150 W i duża prędkość (5000 obr/min) do cięcia do głębokości 55 mm
- Wizjer linii cięcia zapewnia łatwe i dokładne prowadzenie narzędzia wzdłuż linii cięcia
- Doskonała pod względem ergonomii konstrukcja zapewnia optymalną kontrolę i łatwość prowadzenia.
- Blokada wrzeciona zapewnia łatwą wymianę tarczy
- Trwała konstrukcja z pyłoszczelną przekładnią stożkową i łożyskiem kulkowym
- Wbudowany schowek na klucze
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Moc, trwałość i komfort
Pilarka tarczowa SKIL 5255 zawdzięcza swoją wydajność silnikowi 1150 W, który posiada odpowiednie rezerwy mocy do wykonania większości prac związanych z cięciem. Głębokość cięcia 55 mm umożliwia obróbkę większości materiałów, takich jak deski, belki i in. Pilarka tarczowa posiada także wiele komfortowych funkcji, np. wizjer linii cięcia, który zapewnia precyzyjny rezultat pracy. W wyposażeniu standardowym pilarki tarczowej znajduje się tarcza z 24 zębami wykonana z hartowanej stali, wizjer linii cięcia i prowadnica równoległa.
Wysoka moc do każdego z zadań
Aby wszystkie prace związane z majsterkowaniem można było wykonać szybko i komfortowo, pilarka tarczowa SKIL 5255 została wyposażona w silnik 1150 W. Precyzyjne cięcie wymaga wysokiej prędkości, a przy prędkości minimum 5000 obr./min ta piła umożliwia łatwe wykonanie większości prac związanych z cięciem.
Wysoka trwałość, która wydłuża okres eksploatacji piły
Pyłoszczelne łożyska kulkowe zapewniają pilarce tarczowej trwałość. Pyłoszczelne łożyska kulkowe chronią piłę przed pyłem i wydłużają jej okres eksploatacji. Tarcza z 24 zębami wykonana z hartowanej stali umożliwia cięcie wszystkich gatunków drewna.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Pilarka tarczowa SKIL 5255 jet wyposażona w wizjer linii cięcia, który umożliwia prowadzenie narzędzia wzdłuż linii cięcia. Aby uzyskać idealnie równe cięcie, można użyć także prowadnicy równoległej. Wbudowany schowek zapewnia łatwy dostęp do kluczyka umożliwiającego wymianę tarczy. Aby zapewnić czystszą pracę, można podłączyć do otworu odsysania pyłu dowolny odkurzacz o standardowych wymiarach węża. Oprócz tego pilarka tarczowa SKIL 5255 jest lekka i bardzo kompaktowa.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 5000 |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 1150 W |
| Maks. głębokość cięcia przy 45° | 38 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 90° | 55 mm |
| Ø tarczy | 170 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| EAN | 8710364068050 |
| Order Number | F0155255AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB |
| Moc dźwięku | 108 dB |
| Niepewność (K) | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie metalu) | 2.2 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 2.6 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Tarcza tnąca Ø 170 mm (24 zęby)
- Klucz sześciokątny umożliwiający łatwą wymianę tarczy
- Prowadnica równoległa
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia


































