Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

- Napięcie 18 V zapewnia wysoką moc
- Mechaniczna przekładnia dwubiegowa – pierwszy bieg o dużej prędkości obrotowej do wiercenia oraz drugi bieg o dużym momencie obrotowym do wkręcania
- Regulacja prędkości zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę
- Hamulec elektroniczny zapobiega przekręceniu śrub i umożliwia szybszą, bardziej efektywną pracę
- Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm z podwójną tuleją, zapewniający szybką i łatwą wymianę akcesoriów
- Oświetlenie punktowe zapewniające lepszą widoczność obrabianego przedmiotu i wygodniejszą pracę w miejscach niedostatecznie oświetlonych
- 20-pozycyjne sprzęgło VariTorque do precyzyjnego wkręcania oraz pozycja całkowitej blokady do wiercenia
- Kompaktowa walizka umożliwia wygodne przechowywanie; w wyposażeniu standardowym 12 akcesoriów i uchwyt magnetyczny
- Miękki uchwyt i ergonomiczna rękojeść zapewniają optymalną wygodę i ergonomię pracy
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Wydajna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z mechaniczną przekładnią dwubiegową
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa SKIL 1005 18 V poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z wierceniem w drewnie i metalu oraz wkręcaniem. Mechaniczna przekładnia dwubiegowa zapewnia wszechstronność i kontrolę podczas pracy. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa jest wyposażona w regulację prędkości i zapewnia łagodny rozruch oraz zapobiega uszkodzeniu materiału np. poprzez zbyt mocne wkręcenie wkrętu. Hamulec elektroniczny zapobiega przekręceniu śrub i umożliwia szybszą, bardziej efektywną pracę Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski zapewnia szybką i łatwą wymianę akcesoriów. Dobrą widoczność miejsca pracy zapewnia oświetlenie punktowe LED. Model SKIL 1005 jest dostarczany w wytrzymałej walizce z 1 akumulatorem, zestawem 12 wysokiej jakości końcówek do wkręcania i uchwytem magnetycznym.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ustawienia sprzęgła | 20 + 1 |
| Wydajność wkręcania | 8 mm |
| Uchwyt wiertarski | 10 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 10 mm |
| Średnica wiercenia w drewnie | 28 mm |
| Mechaniczna przekładnia dwubiegowa | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Double-sleeve keyless |
| Maks. moment obrotowy | 36 Nm |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 0-400/0-1100 |
| Napięcie/częstotliwość (ładowarka) | 220-240V/50-60Hz |
| Ogniwa akumulatora | NiMH |
| Pojemność akumulatora | 1.5 Ah |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Waga netto z akumulatorem | 1.7 kg |
| EAN | 8710364076116 |
| Order Number | F0151005AM |
| Silnik bezszczotkowy | Nie |
| Włącznik z regulacją prędkości | Tak |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | <70 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (wiercenie w metalu) | <2.5 m/s² |
| Poziom wibracji (tryb wkręcania) | <2.5 m/s² |
| Czas ładowania | 8 h |
Opakowanie zawiera
- Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa SKIL 1005
- Kompaktowa walizka z tworzywa sztucznego
- Zestaw akcesoriów (13 elementów)
- 1 x akumulator NiMH 18 V 1,5 Ah
- Adapter AC/DC
- Gniazdo akumulatora
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia

































