Wiertarka udarowa

Ograniczona dostępność
- Wiertarka udarowa sieciowa: działanie non stop, bez akumulatora, nie wymaga ładowania
- 6-metrowy przewód zapewnia optymalną swobodę podczas pracy
- Bardziej przyjazna dla środowiska od porównywalnych produktów zasilanych akumulatorowo
- Funkcja udaru do wiercenia w murze
- 19-pozycyjne sprzęgło VariTorque do precyzyjnego wkręcania oraz dwie pozycje całkowitej blokady do wiercenia
- Mechaniczna przekładnia dwubiegowa: wysoka prędkość obrotowa podczas wiercenia i duża moc przy wkręcaniu
- Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z automatyczną blokadą wrzeciona zapewniający szybką i łatwą wymianę osprzętu
- Regulacja prędkości zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę
- Funkcja obrotów w prawo/lewo do wkręcania lub wykręcania wkrętów i śrub
- Miękki uchwyt i ergonomiczna rękojeść zapewniają optymalną wygodę i kontrolę
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Wiertarka udarowa sieciowa: działanie non stop, bez akumulatora, nie wymaga ładowania
Wiertarka udarowa SKIL 6225 jest idealnym narzędziem do wkręcania i wiercenia w drewnie, metalu, a nawet w murze. Dzięki funkcji udaru masz gwarancję łatwego wiercenia w murze. Model SKIL 6225 zapewnia energię non-stop, nie ma akumulatora i nie wymaga przerw w pracy na jego naładowanie. Jest natomiast wyposażony w długi, 6-metrowy przewód zapewniający maksymalną swobodę poruszania się. Ponadto, ustawienia sprzęgła, regulacja prędkości i mechaniczna przekładnia dwubiegowa zapewniają optymalną kontrolę. Dzięki szybkozaciskowemu uchwytowi wiertarskiemu oraz automatyczną blokadą wrzeciona możesz wygodnie zmieniać akcesoria. Sieciowa wiertarka udarowa jest odpowiednim narzędziem do każdej pracy.
Regulacja prędkości i mechaniczna przekładnia dwubiegowa zapewniają maksimum kontroli
Ustawienia sprzęgła umożliwiają precyzyjne wkręcanie, wiercenie w drewnie i metalu oraz wiercenie z udarem w murze. Prędkość możesz regulować za pomocą włącznika. Ponadto mechaniczna przekładnia dwubiegowa zapewnia wiertarce udarowej wyjątkową wszechstronność. Ustawienie „High speed” oferuje dużą prędkość obrotową do wiercenia, a ustawienie „Low speed” oferuje duży moment obrotowy do wkręcania (np. dużych wkrętów).
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z automatyczną blokadą wrzeciona zapewnia szybką i łatwą wymianę akcesoriów. Możesz użyć przełącznika w prawo/lewo, aby wygodnie zmienić kierunek pracy narzędzia roboczego, co jest idealnym rozwiązaniem podczas wkręcania lub wykręcania wkrętów. Aby zapewnić optymalny komfort, model SKIL 6225 jest wyposażony w miękki uchwyt o ergonomicznym rozmiarze.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Włącznik z regulacją prędkości | Tak |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Maks. liczba udarów | 0 - 5200 / 20800 IPM |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 0 - 400 / 1600 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60 Hz |
| Rodzaj uchwytu | Single-sleeve keyless |
| Wydajność wkręcania | 6 mm |
| Uchwyt wiertarski | 10 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 8 mm |
| Średnica wiercenia w drewnie | 10 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Średnica wiercenia w murze | 13 mm |
| Moc wejściowa | 0.9 A |
| EAN | 8719643000156 |
| Order Number | F0156225AA |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Moc dźwięku | 93 dB |
| Poziom wibracji (wiercenie w metalu) | < 2.5 m/s² |
| Poziom wibracji (wiercenie udarowe w betonie) | 12.5 m/s² |
| Długość przewodu | 6 m |
Opakowanie zawiera
- Wiertarka udarowa SKIL 6225
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia

































