Wiertarka udarowa

- Wiertarka udarowa o niewielkich rozmiarach i wygodnej konstrukcji
- Idealna do wszelkiego typu prac w domu i wokół niego
- Duża liczba udarów na minutę umożliwia szybkie, nie wymagające wysiłku wiercenie w murze
- Wyłącznik udaru w przypadku zwykłego wiercenia i wkręcania
- Funkcja zmiany kierunku obrotów do wkręcania
- Włącznik regulacji prędkości z: - przyciskiem blokady do pracy ciągłej- pokrętłem wstępnego doboru prędkości dla optymalnego działania w każdym zastosowaniu
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Poręczna i kompaktowa wiertarka udarowa dużej mocy
Wiertarka udarowa SKIL 6002 ma kompaktową i komfortową konstrukcję oraz jest wyposażona w wydajny silnik 500 W, który umożliwia szybkie wykonanie pracy. Narzędzie jest przeznaczone do wszystkich standardowych prac związanych z wierceniem. Regulacja i wstępny wybór prędkości zapewniają wszechstronność i kontrolę podczas pracy. Wiertarka udarowa jest wyposażona w uchwyt wiertarski z kluczykiem, którym można mocno dokręcić uchwyt, co zapobiega wypadaniu wiertła z uchwytu podczas pracy. Narzędzie posiada szereg praktycznych funkcji, takich jak przycisk blokady do pracy ciągłej. W wyposażeniu standardowym wiertarki udarowej znajduje się zestaw 3 wierteł do muru 5, 6 i 8 mm.
Idealna wiertarka udarowa do prac związanych z wierceniem
Wiertarka udarowa posiada uchwyt wiertarski 13 mm z kluczykiem, którym można mocno dokręcić uchwyt. Zapobiega to wypadaniu wiertła z uchwytu podczas pracy. Mechanizm udarowy służy do wiercenia w murze, udar można wyłączyć podczas zwykłego wiercenia lub wkręcania. Wszystkie te funkcje sprawiają, że wiertarka udarowa jest idealna do wszystkich prac związanych z wierceniem w domu i wokół niego.
Regulowana prędkość ze wstępną płynną regulacją obrotów zapewnia optymalną kontrolę
Narzędzie posiada regulację prędkości do precyzyjnego wiercenia i wkręcania. Preferowaną prędkość można ustawić za pomocą pokrętła wstępnego wyboru prędkości. Istnieje możliwość zablokowania włącznika do pracy ciągłej podczas wiercenia i wkręcania.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Wiertarka udarowa jest wyposażona w szereg praktycznych funkcji, np. funkcję zmiany kierunku obrotów. Funkcja przydaje się przy odkręcaniu wkrętów. W wyposażeniu standardowym wiertarki znajduje się zestaw 3 wierteł do muru 5, 6 i 8 mm.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Włącznik z regulacją prędkości | Tak |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Maks. liczba udarów | 0-48000 IPM |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 0-3000 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 500 W |
| Uchwyt wiertarski | 13 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Średnica wiercenia w drewnie | 30 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Średnica wiercenia w murze | 16 mm |
| EAN | 8710364062317 |
| Order Number | F0156002CA |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 92 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Moc dźwięku | 103 dB |
| Poziom wibracji (wiercenie w metalu) | 2.9 m/s² |
| Poziom wibracji (wiercenie udarowe w betonie) | 15.9 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Kluczyk do uchwytu
- Zestaw 3 wierteł do wiercenia w kamieniu (Ø 5/6/8 mm)
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia


































