Wentylator zamgławiający

Ograniczona dostępność



- Połącz odświeżającą moc wentylatora z chłodzącym efektem mgiełki wodnej
- Czas pracy do 15 godzin
- Spersonalizuj funkcję chłodzenia: 3 prędkości pracy wentylatora, 2 tryby nawilżania
- Produkt może być używany wszędzie ze względu na zasilanie akumulatorowe i zintegrowany zbiornik wody
- Regulowana podpórka zwiększa stabilność
- 2 możliwości wygodnego napełniania wentylatora nawilżającego z dowolnego ujęcia wody
- Łatwa konserwacja i czyszczenie dyszy nawilżającej
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
ACTIVCELL™
Nasza inteligentna technologia ACTIVCELL™ stale monitoruje napięcie, temperaturę i prąd akumulatora, przesyłając te informacje do narzędzia w czasie rzeczywistym.
Odkryj ACTIVCELL™KEEPCOOL™
Nasza opatentowana technologia „KEEPCOOL™” zapobiega przegrzewaniu się akumulatora, zwiększając jego wydajność.
Odkryj KEEPCOOL™


PWRCORE 20™ POWAŻNA MOC I WYDAJNOŚĆ.
PWRCORE 20™ to doskonały wybór do większych projektów. Duża moc i wydajność pozwalają z łatwością wykonać każde zadanie.
Opis produktu
Akumulatorowy wentylator nawilżający ze zbiornikiem wody i regulowaną podpórką
Wentylatory nawilżające to innowacyjne rozwiązania chłodzące, które łączą odświeżającą moc wentylatora z chłodzącym efektem mgiełki wodnej. Akumulatorowy wentylator nawilżający SKIL 3169 posiada wyjątkowy, zintegrowany zbiornik wody, który można wygodnie napełnić i w łatwy sposób transportować urządzenie, co pozwala cieszyć się chłodzącą mgiełką zawsze i wszędzie. Obojętne, czy wypoczywasz w domu, przyjmujesz gości w ogrodzie, spędzasz urlop na kempingu lub plaży czy nawet siedzisz na trybunach, kibicując swojej drużynie piłkarskiej, wentylator nawilżający SKIL 3169 zapewni Ci chłodzącą i relaksującą bryzę nawet przez 15 godzin! Spersonalizuj funkcję chłodzenia dzięki trzem prędkościom pracy wentylatora i dwóm trybom nawilżania. Regulowana podpórka umożliwia nachylenie wentylatora w zakresie do 30 stopni i zwiększa jego stabilność, co sprawia, że produkt można użytkować na różnego rodzaju powierzchniach. Dysza nawilżająca wentylatora posiada opatentowaną konstrukcję i można ją zdemontować w celu łatwej konserwacji i czyszczenia. Akumulator i ładowarka nie znajdują się w wyposażeniu standardowym.
PWRCORE 20™: Wiodąca w branży technologia akumulatorów do zasilania wszystkich narzędzi SKIL „20V Max”
System PWRCORE 20™ składa się z wiodącej w branży, zaawansowanej technologii akumulatorów i ładowarek oraz innowacyjnych funkcji, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, takich jak opatentowana technologia chłodzenia KEEPCOOL™, która zapewnia nawet o 25% dłuższy czas pracy i 2 razy dłuższą żywotność akumulatora. Natomiast opatentowana technologia ACTIVCELL™ gwarantuje maksymalną wydajność i optymalną ochronę akumulatora. Akumulatory i ładowarki PWRCORE 20™ są w 100% kompatybilne i mogą być stosowane wymiennie we wszystkich elektronarzędziach i narzędziach ogrodowych SKIL PWRCORE 20™.
Specyfikacje
| Performance Level | O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI |
|---|---|
| Maks. prędkość przepływu powietrza | 20.52 km/h |
| Średnica głowicy wentylatora (") | 17.78 cm |
| Prędkość obrotowa wentylatora | 2600 |
| Maksymalny czas pracy | 2.5 godziny |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora | 2.0 A·h |
| Waga netto z akumulatorem | 2.9 kg |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| EAN | 4894863202758 |
| Order Number | VA1E3169CA |
| Moc dźwięku | 60 dB |
Opakowanie zawiera
- Wentylator zamgławiający SKIL 3169
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































