2112 BA
Akumulator Li-Ion 12 V 2,0 Ah „Keep Cool™” i ładowarka (2 szt.)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 110.91ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

- Technologia „Keep Cool™” zapewnia o 25% dłuższy czas pracy i 2 razy dłuższą żywotność akumulatora
- Wskaźnik poziomu naładowania wskazuje stan naładowania akumulatora
Niedostępne w tym kraju
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Te kompaktowe akumulatory 12 V 2,0 Ah ze wskaźnikiem LED poziomu naładowania są wykonane w technologii litowo-jonowej, dzięki czemu nie wykazują efektu pamięci ani samoczynnego rozładowania i są zawsze gotowe do użycia. Akumulatory są częścią systemu „PWRCore 12™” i można je wykorzystywać do zasilania wszystkich narzędzi „PWRCore” 12 V. Technologia „Keep Cool™” chłodzi ogniwa akumulatora, zapobiegając ich przegrzaniu, co pozwala wydłużyć czas pracy akumulatora nawet o 25%, a jego żywotność nawet dwukrotnie! Ładowarka 12 V ładuje do pełna znajdujące się w wyposażeniu akumulatory w ciągu 60 minut każdy.
Specyfikacje
| Mechaniczna przekładnia dwubiegowa | Nie |
|---|---|
| Waga netto akumulatora | 0.3 kg |
| Napięcie nominalne | 220-240/50-60Hz V |
| Do modeli | Wszystkie narzędzia 'PWRCORE 12™' |
| Ogniwo akumulatora | Li-Ion |
| Napięcie | 12 V |
| Pakowane po | 1 |
| Pojemność akumulatora | 2.0 Ah |
| Prąd ładowania | 2.4 A |
| EAN | 8719643004253 |
| Order Number | BC1E2112BA |
| Silnik bezszczotkowy | Nie |
| Włącznik z regulacją prędkości | Nie |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Czas ładowania | 1 h |
Opakowanie zawiera
- Akumulator Li-Ion 2700 AA 12 V / 2,0 Ah z technologią „Keep Cool™” (2 szt.)
- Ładowarka 12 V (2,4 A)
- Instrukcja obsługi
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.02ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































