Skrobak

- Wielofunkcyjne narzędzie o mocy 250 W do wszelkiego typu prac wymagających usuwania warstwy wierzchniej, wygładzania, odrestaurowania i rzeźbienia
- 3 prędkości zapewniające większą precyzję i kontrolę
- Ergonomiczna konstrukcja o niewielkich rozmiarach z miękkim uchwytem
- Dodatkowe miejsce „docisku“ zapewniające maksymalną wygodę podczas pracy
- Szybka wymiana i demontaż przystawek bez potrzeby użycia narzędzi
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Wielofunkcyjny skrobak elektryczny do szybkiego usuwania pozostałości materiałów
SKIL Masters 7720 to wydajny skrobak elektryczny dostarczany w wytrzymałej torbie SKIL Masters z 15 nożami. Z pomocą tego skrobaka elektrycznego można z łatwością usunąć farbę, masę szpachlową, fugę, wykładzinę, pozostałości po twardej piance, tynk, gips, kleje i inne materiały. Model SKIL Masters 7720 jest wyposażony w wydajny silnik 250 W, który w połączeniu z trzema ustawieniami prędkości pomaga szybko i łatwo wykonać pracę. Dzięki beznarzędziowemu systemowi wymiany przystawki można w łatwy sposób można wymieniać i zdejmować. Długi, 4-metrowy gumowy przewód zapewnia dużą swobodę poruszania się podczas pracy.
Narzędzia SKIL Masters: profesjonalne narzędzia dla profesjonalistów!
SKIL Masters oferuje szeroki asortyment narzędzi przeznaczonych zwłaszcza dla użytkowników profesjonalnych. Wszystko zaczęło się w 1924, gdy założyciel firmy SKIL wynalazł pilarkę tarczową. Legendarna pilarka SKIL była pierwszym z wielu przełomowych wynalazków, które koncentrowały się łatwej obsłudze oraz optymalnej wydajności. Dzięki solidnej konstrukcji, niezawodności i wydajności oraz bogatemu wyposażeniu narzędzia te oferują bezkonkurencyjną relację ceny do jakości. Praktyczne narzędzia SKIL Masters ułatwiają wykonanie trudnych zadań.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| EAN | 8710364040643 |
| Order Number | F0157720MA |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 230-240V/50-60Hz |
| Moc | 250 W |
| Prędkość bez obciążenia | 6500 / 8500 / 9500 |
| Długość skoku | 2.2 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 81 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji | 12.7 m/s² |
| Moc dźwięku | 92 dB |
Opakowanie zawiera
- Płócienna torba
- 5 szerokich noży stalowych (60 mm)
- 3 szerokie szpachelki stalowe (60 mm)
- 2 wąskie, płaskie dłuta stalowe (15 mm)
- 5 wąskich, uniwersalnych noży stalowych (35 mm)
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia

































