Szlifierka oscylacyjna

- Szlifierka z dużym mimośrodem gwarantuje szybką i dokładną obróbkę szlifierską dużych powierzchni
- Płynna regulacja prędkości zapewnia optymalną wydajność szlifowania różnych materiałów
- Zintegrowany system odsysania pyłu oraz worek pyłowy
- Wbudowane przyłącze do odkurzacza
- System mocowania na rzepy i za pomocą zacisków papieru z mocowaniem na rzepy i papieru standardowego
- Ergonomiczna, lekka konstrukcja zapewnia wygodę podczas pracy
- Miękki uchwyt zapewniający optymalną wygodę i kontrolę podczas pracy
- Niski poziom hałasu i wibracji
- Łatwo dostępny wyłącznik dwupozycyjny w górnej części narzędzia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Uniwersalna szlifierka oscylacyjna z regulacją prędkości
Szlifierka oscylacyjna SKIL 7348 jest wyposażona w wydajny silnik 160 W i posiada duży zakres oscylacji gwarantujący łatwe szlifowanie np. drzwi, stołów, ogrodzeń i szop. Regulacja prędkości pozwala dostosować tempo pracy do rodzaju zadania. Lekka, wygodna w obsłudze konstrukcja z miękkim uchwytem zapewnia optymalną kontrolę i doskonały rezultat szlifowania. Dzięki wbudowanemu systemowi odsysania pyłu z workiem na pył i przyłączem do odkurzacza możliwe jest utrzymanie czystości w miejscu pracy. Model SKIL 7348 jest wyposażony w podwójny system mocowania za pomocą zacisków oraz na rzepy, dzięki czemu można stosować standardowe arkusze szlifierskie oraz arkusze szlifierskie z mocowaniem na rzepy. W wyposażeniu standardowym szlifierki oscylacyjnej znajdują się 3 arkusze szlifierskie.
Kompaktowa konstrukcja zapewnia optymalną kontrolę
Dzięki wyjątkowo kompaktowej i lekkiej konstrukcji szlifierki oscylacyjnej z miękkim uchwytem użytkownik ma zapewnioną pełną kontrolę podczas szlifowania. Uniwersalna szlifierka została zaprojektowana pod kątem komfortowej pracy podczas szlifowania dużych powierzchni, takich jak drzwi i blaty stołów, co ułatwia pracę. Doskonale sprawdza się także podczas szlifowania w pionie, np. w przypadku ogrodzeń. Ergonomiczny włącznik w górnej części szlifierki oscylacyjnej zapewnia łatwą obsługę użytkownikom prawo- i leworęcznym. Wysokiej jakości pyłoszczelne łożyska kulkowe zapobiegają przedostawaniu się pyłu do wnętrza urządzenia i wydłużają jego okres eksploatacji.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Wbudowany system odsysania pyłu z workiem na pył umożliwia utrzymanie czystości w miejscu pracy. Do zintegrowanego przyłącza można także podłączyć odkurzacz o standardowych wymiarach węża. Szlifierka oscylacyjna jest kompatybilna z powszechnie dostępnymi na rynku arkuszami szlifierskimi o standardowych wymiarach.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| EAN | 8710364065035 |
| Order Number | F0157348AA |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 160 W |
| Liczba oscylacji | 12000-24000 p.m. |
| Powierzchnia szlifowania | 92 x 185 mm mm |
| Rozmiar zwykłego arkusza szlifierskiego | 93 x 230 mm mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Rozmiar arkusza szlifierskiego Velcro | 93 x 186 mm mm |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 85 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji | 7.9 m/s² |
| Moc dźwięku | 96 dB |
Opakowanie zawiera
- Worek na pył
- Arkusze szlifierskie (3 x standardowe, ziarnistość 60/80/120)
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































