Kompaktowa piła uniwersalna (Multisaw)

Ograniczona dostępność
- Ta poręczna piła jest przeznaczona do cięcia różnego rodzaju materiałów (drewna, laminatów, płytek ceramicznych, aluminium i tworzyw sztucznych)
- Silnik o dużej mocy (600 W) i duża głębokość cięcia 28,5 mm
- Kompaktowa, lekka konstrukcja ułatwia pracę jedną ręką, zapewniając maksimum swobody
- Do cięć wgłębnych
- Blokada wrzeciona zapewnia łatwą wymianę tarczy
- W wyposażeniu standardowym znajduje się prowadnica równoległa, tarcze i tarcza diamentowa
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Opis produktu
Kompaktowa piła uniwersalna
SKIL 5330 „Multisaw” to kompaktowa piła uniwersalna do popularny prac związanych z cięciem w domu i wokół niego. Dzięki wydajnemu silnikowi 600 W oraz imponującej głębokości cięcia 28,5 mm narzędzie umożliwia szybką pracę w wielu materiałach. Kompaktowa piła uniwersalna „Multisaw” z łatwością tnie drewno, płytki, aluminium, rury i in. Stosując kompaktową piłę uniwersalną „Multisaw” masz pewność szybkiej i dokładnej pracy. Kompaktowa piła uniwersalna „Multisaw” ma kilka praktycznych funkcji, które zapewniają komfort: prowadnica równoległa zapewniająca równe cięcie, wąż do podłączenia odkurzacza i in. Obojętne, co planujesz przeciąć, kompaktowa piła uniwersalna „Multisaw” poradzi sobie z tym!
Najwyższa wszechstronność
Kompaktowa piła uniwersalna SKIL „Multisaw” tnie wszystkie materiały: od paneli laminowanych i płytek w łazience do rur PVC i profili aluminiowych. Konstrukcja piły umożliwia jej zarówno wykonywanie wycięć, jak i cięć wzdłuż oraz w poprzek materiału. Tak więc niezależnie od wyzwania, jakie stoi przed użytkownikiem, kompaktowa piła uniwersalna „Multisaw” poradzi sobie z tym.
Wysoka wydajność
Kompaktowa piła uniwersalna „Multisaw” jest wyposażona w wydajny silnik 600 W zapewniający szybkie i łatwe cięcie do głębokości 28,5 mm. Narzędzie jest przeznaczone do cięcia większości popularnych materiałów, dzięki czemu stanowi bardzo ciekawą ofertę na rynku.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Niska waga piły uniwersalnej „Multisaw”, kompaktowe wymiary i możliwość obsługi jedną ręką, sprawiają, że jest ona niezwykle łatwa w obsłudze oraz oferuje maksimum swobody i wsparcia podczas pracy. Narzędzie posiada także wskaźnik zasilania, dzięki czemu zawsze wiadomo, kiedy narzędzie jest gotowe do użycia.
Kompleksowe rozwiązanie do prac związanych z majsterkowaniem
W wyposażeniu standardowym kompaktowej piły uniwersalnej SKIL 5330 „Multisaw” znajdują się 2 tarcze z 80 zębami wykonane z hartowanej stali, które zapewniają bardzo precyzyjne cięcie w różnego rodzaju materiałach. Do cięcia materiałów takich, jak płytki ceramiczne przeznaczona jest tarcza diamentowa. Użytkownik ma także do dyspozycji prowadnicę równoległą umożliwiającą równe cięcie oraz wąż do podłączenia odkurzacza, co pozwala ograniczyć emisję pyłu w miejscu pracy.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 6000 |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 220-240V/50-60Hz |
| Moc | 600 W |
| Maks. głębokość cięcia przy 90° | 28.5 mm |
| Maks. ø tarczy | 89 mm |
| Min. Ø tarczy | 85 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| EAN | 8710364069798 |
| Order Number | F0155330AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Moc dźwięku | 105 dB |
| Niepewność (K) | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie metalu) | 2.9 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 2.8 m/s² |
| Poziom drgań (cięcie płytek) | 2.8 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Tarcza z hartowanej stali (80 zębów) (2x)
- Tarcza diamentowa
- Wąż do podłączenia odkurzacza
- Prowadnica równoległa
- Klucz sześciokątny
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































