Wyrzynarka akumulatorowa

Ograniczona dostępność



- Wydajna wyrzynarka akumulatorowa „20V Max” (18 V) do szeregu prac związanych z cięciem
- Oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność linii cięcia na obrabianym przedmiocie
- Przełącznik wyboru materiału z czterema ustawieniami: umożliwia znalezienie właściwego ustawienie dla danej pracy
- Regulacja prędkości zapewnia precyzję cięcia w różnego rodzaju materiałach
- Szybka i łatwa wymiana brzeszczotów dzięki beznarzędziowemu systemowi „Clic”
- Włącznik dmuchawy do zdmuchiwania pyłu zapewnia dobrą widoczność linii cięcia
- Beznarzędziowa regulacja stopy w zakresie do 45°w lewo i w prawo do precyzyjnego cięcia pod kątem
- Miękki uchwyt zapewnia lepszy i wygodniejszy chwyt
- W wyposażeniu znajduje się adapter umożliwiający w razie potrzeby podłączenie odkurzacza
- Technologia litowo-jonowa: brak efektu pamięci i zjawiska samoczynnego rozładowywania oraz stała gotowość do pracy
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
ACTIVCELL™
Nasza inteligentna technologia ACTIVCELL™ stale monitoruje napięcie, temperaturę i prąd akumulatora, przesyłając te informacje do narzędzia w czasie rzeczywistym.
Odkryj ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POWAŻNA MOC I WYDAJNOŚĆ.
PWRCORE 20™ to doskonały wybór do większych projektów. Duża moc i wydajność pozwalają z łatwością wykonać każde zadanie.
Opis produktu
Wydajna wyrzynarka akumulatorowa z przełącznikiem wyboru materiału
Wyrzynarka akumulatorowa SKIL 3420 „20V Max” (18 V) jest idealna do dokładnego cięcia w linii zakrzywionej i prostej. Dobrą widoczność zapewnia oświetlenie LED. Przełącznik wyboru materiału z czterema ustawieniami umożliwia znalezienie właściwego ustawienie dla danej pracy. Dzięki regulacji prędkości wyrzynarka zapewnia optymalny rezultat pracy w różnego rodzaju materiałach. Beznarzędziowy system „Clic” umożliwia łatwą wymianę brzeszczotów bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Inne praktyczne funkcje to: dmuchawa, która zapewnia dobrą widoczność obrabianego przedmiotu i beznarzędziowa regulacja stopy do cięcia pod kątem 45°. Adapter do odkurzacza, pasujący do większości odkurzaczy o standardowej średnicy węża, zapewnia większą czystość w miejscu pracy. Ponadto ergonomiczna konstrukcja z miękkim uchwytem zapewnia większy komfort pracy. Model SKIL 3420 CA jest wyposażony w 3 brzeszczoty do drewna, 2 brzeszczoty do metalu i adapter do odkurzacza. Akumulator nie znajduje się w wyposażeniu standardowym.
„PWRCORE 20™”: Wiodąca w branży technologia akumulatorów do zasilania wszystkich narzędzi SKIL „20V Max”
System „PWRCORE 20™” składa się z wiodącej w branży, zaawansowanej technologii akumulatorów i ładowarek oraz innowacyjnych funkcji, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, takich jak opatentowana technologia chłodzenia „KEEPCOOL™”, która zapewnia nawet o 25% dłuższy czas pracy i 2 razy dłuższą żywotność akumulatora. Natomiast opatentowana technologia „ACTIVCELL™” gwarantuje maksymalną wydajność i optymalną ochronę akumulatora. Akumulatory i ładowarki „PWRCORE 20™” są w 100% kompatybilne i mogą być stosowane wymiennie we wszystkich elektronarzędziach i narzędziach ogrodowych SKIL „PWRCORE 20™”.
Specyfikacje
| Performance Level | O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI |
|---|---|
| Ogniwa akumulatora | Litowo-jonowa |
| Napięcie | 20 V Max |
| Waga netto bez akumulatora | 1.8 kg |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe |
| Prędkość brzeszczotu | 0-2800 |
| Maks. głębokość cięcia w drewnie | 65 mm |
| Długość skoku | 23 mm |
| Maks. głębokość cięcia w aluminium | 8 mm |
| Maks. głębokość cięcia w metalu | 6 mm |
| Ustawienia podcinania | 4 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Silnik bezszczotkowy | Nie |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| EAN | 8719643001283 |
| Order Number | SW1E3420CA |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 83 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 5 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Moc dźwięku | 94 dB |
| Poziom wibracji (cięcie metalu) | 3.0 m/s² |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 4.0 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Wyrzynarka SKIL 3420
- Brzeszczot (miękkie drewno, obróbka dokładna)
- Brzeszczot (twarde drewno, obróbka średniodokładna)
- Brzeszczot (drewno, cięcie w linii zakrzywionej)
- Brzeszczot (metal, obróbka dokładna)
- Brzeszczot (obróbka dokładna, obróbka zgrubna)
- Adapter do odkurzacza
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia





































