Akumulator Li-Ion „20V Max” 2,0 Ah „PWRASSIST™ KEEPCOOL™”




- „PWRASSIST™”: Wbudowany port USB w akumulatorze umożliwia wygodne ładowanie urządzeń mobilnych
- Opatentowany wskaźnik poziomu naładowania wskazuje stan naładowania akumulatora
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje

pwrassist
Akumulatory SKIL przecież nie muszą służyć tylko do zasilania elektronarzędzi SKIL. Nasz akumulator PWRASSIST™ i adapter USB PWRASSIST™ umożliwiają ładowanie telefonów i tabletów w terenie.
Odkryj pwrassist

PWRCORE 20™ POWAŻNA MOC I WYDAJNOŚĆ.
PWRCORE 20™ to doskonały wybór do większych projektów. Duża moc i wydajność pozwalają z łatwością wykonać każde zadanie.
Opis produktu
Ten wydajny akumulator „20V Max KEEPCOOL™” o pojemności 2,0 Ah, wyposażony we wskaźnik LED poziomu naładowania jest wykonany w technologii litowo-jonowej, dzięki czemu nie wykazuje efektu pamięci ani samoczynnego rozładowania i jest zawsze gotowy do użycia. Opatentowana technologia chłodzenia „KEEPCOOL™” zapewnia nawet o 25% dłuższy czas pracy i 2 razy dłuższą żywotność akumulatora. Natomiast opatentowana technologia „ACTIVCELL™” gwarantuje maksymalną wydajność i optymalną ochronę akumulatora. Będąc częścią wiodącej w branży technologii „PWRCORE 20™”, akumulator ten może służyć do zasilania wszystkich narzędzi SKIL „20V Max”.
Specyfikacje
| Performance Level | WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Mechaniczna przekładnia dwubiegowa | Nie |
| Waga netto akumulatora | 0.5 kg |
| Mocowanie | USB-A |
| Maksymalny prąd wyjściowy portu USB (łącznie) | 1 A |
| Liczba portów USB | 1 |
| Do modeli | Wszystkie narzędzia '20V Max PWRCORE 20™' |
| Ogniwo akumulatora | Litowo-jonowa |
| Pakowane po | 1 |
| Napięcie | 20 V Max |
| Pojemność akumulatora | 2.0 Ah |
| EAN | 4894863200341 |
| Order Number | BR1E3130AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Silnik bezszczotkowy | Nie |
| Włącznik z regulacją prędkości | Nie |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
Opakowanie zawiera
- Akumulator Li-Ion „20V Max” 2,0 Ah „PWRASSIST™” z technologią „KEEPCOOL™”
- Instrukcja obsługi

































