Dalmierz laserowy

- Idealny dalmierz laserowy do precyzyjnych i szybkich pomiarów oraz cyfrowego niwelowania
- Wbudowany akumulator Li-Ion, który można w łatwy sposób naładować za pomocą wbudowanego portu ładowania micro-USB
- 5 trybów pomiaru: pomiar długości, pomiar ciągły, pomiar pośredni, pomiar powierzchni i cyfrowe niwelowanie
- Dokładny i szybki pomiar odcinków o długości do 30 metrów
- W trybie pomiaru długości 4 ostatnie pomiary są zapisywane automatycznie
- Tryb pomiaru pośredniego umożliwia szybkie ustalenie długości i wysokości w sposób pośredni za pomocą tylko jednego pomiaru
- Wytrzymała aluminiowa podstawa gwarantuje precyzyjne pomiary w trybie cyfrowego niwelowania
- Duży, podświetlany wyświetlacz zapewnia łatwy odczyt
- Kompaktowa konstrukcja z miękkim uchwytem gwarantuje komfortową obsługę i ochronę dalmierza laserowego
- Łatwa obsługa ze względu na przejrzysty interfejs użytkownika
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Dalmierz laserowy Li-Ion oferujący zasięg do 30 metrów i 5 trybów pomiaru
Dalmierz laserowy SKIL 1930 ma duży zasięg roboczy do 30 metrów i jest idealnym narzędziem do precyzyjnych i szybkich pomiarów oraz cyfrowego niwelowania. Ten dalmierz laserowy posiada wbudowany akumulator Li-Ion, który można w łatwy sposób naładować za pomocą wbudowanego portu ładowania micro-USB. To narzędzie posiada 5 trybów pomiaru umożliwiających pomiar długości, pomiar ciągły, pomiar pośredni, pomiar powierzchni i cyfrowe niwelowanie. Trybu pomiaru pośredniego można użyć np. do szybkiego ustalenia długości lub wysokości w sposób pośredni za pomocą tylko jednego pomiaru. Wytrzymała aluminiowa podstawa gwarantuje precyzyjne pomiary w trybie cyfrowego niwelowania. Dla większej wygody, w trybie pomiaru długości model SKIL 1930 automatycznie zapisuje 4 ostatnie pomiary. Dzięki kompaktowej konstrukcji z miękkim uchwytem, przejrzystemu interfejsowi użytkownika i dużemu podświetlanemu wyświetlaczowi model SKIL 1930 stanowi doskonałe rozwiązanie do prac związanych z pomiarami. Model SKIL 1930 jest wyposażony w kabel USB do ładowania.
Specyfikacje
| Performance Level | O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI |
|---|---|
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Wyłączanie (pomiar długości) | 3 min |
| Wyłączanie (cyfrowe niwelowanie) | 6 min |
| Liczba pomiarów | 3000 |
| Zakres pomiaru kąta | ± 90 ° |
| Czas pomiaru. | < 0.7 s |
| Dokładność pomiaru (typowa) | ± 3 mm |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora | 0.5 Ah |
| Zakres pomiarowy | 30 m |
| Wymiary (długość x szerokość x wysokość) | 128 x 58 x 25 |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70 °C |
| Zasilanie | Li-Ion |
| Temperatura pracy | 0°C - 40 °C |
| Typ lasera | 635 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Napięcie | 3.7 V |
| EAN | 8719643002303 |
| Order Number | MT1E1930AA |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
Opakowanie zawiera
- Dalmierz laserowy SKIL 1930
- Kabel USB do ładowania
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































