Narzędzie wysokoobrotowe

- Idealne narzędzie do różnorodnych prac w domu i wokół niego
- Regulowana prędkość gwarantująca precyzję i optymalne sterowanie
- Blokada wrzeciona zapewnia szybką i łatwą wymianę osprzętu
- Przyrząd o niewielkich rozmiarach z miękkim uchwytem zapewniającym maksymalną wygodę obsługi
- Wyjątkowy regulowany uchwyt do podparcia narzędzia gwarantuje optymalną kontrolę
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Opis produktu
Maksymalna wszechstronność – idealne narzędzie do wielu różnych prac w domu i wokół niego
Narzędzie wysokoobrotowe SKIL 1415 jest idealne do drobnych prac związanych z majsterkowaniem, np. do cięcia, szlifowania, polerowania i grawerowania. Funkcja regulacji prędkości zapewnia pełną kontrolę podczas wykonywania precyzyjnych prac. W wyposażeniu standardowym modelu SKIL 1415 znajdują się tuleje 2,4 mm i 3,2 mm, dzięki czemu narzędzie jest kompatybilne z szerokim asortymentem akcesoriów, co umożliwia znalezienie odpowiedniego produktu do danej pracy. Narzędzie jest dostarczane wraz z 25 akcesoriami.
Kompatybilne z powszechnie dostępnymi akcesoriami
Dzięki tulejom 2,4 mm oraz 3,2 mm model SKIL 1415 jest kompatybilny z powszechnie dostępnymi akcesoriami na rynku. W sytuacjach, gdy konwencjonalne narzędzia okazują się zbyt nieporęczne przy pracach wymagających precyzji, takich jak grawerowanie, nadawanie kształtu lub naprawa drobnych części, możesz liczyć na to, że narzędzie wysokoobrotowe poradzi sobie z tymi pracami z najwyższą dokładnością.
Regulacja prędkości zapewnia maksimum kontroli
Funkcja regulacji prędkości narzędzia wysokoobrotowego umożliwia dostosowanie tempa pracy do rodzaju zadania, dzięki czemu możesz używać tego narzędzia do obróbki wielu kształtów, rozmiarów i materiałów. Wybraną prędkość można ustawić, obracając pokrętło umieszczone w górnej części narzędzia.
Szybka wymiana akcesoriów
Blokada wrzeciona umożliwia łatwą i wygodną wymianę akcesoriów. Wystarczy zablokować wrzeciono, naciskając przycisk blokady, a następnie wymienić akcesoria przy pomocy załączonego klucza.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Ergonomiczna konstrukcja narzędzia wysokoobrotowego oraz regulowana rękojeść boczna zapewniają maksymalną dokładność i komfort pracy. Model SKIL 1415 posiada uszczelniony włącznik, który chroni narzędzie przed wnikaniem pyłu i zanieczyszczeń. Narzędzie jest dostarczane wraz z 25 akcesoriami do cięcia, szlifowania, polerowania i wiercenia.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| EAN | 8710364043590 |
| Order Number | F0151415AD |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 15.000 - 35.000 |
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 230-240V/50-60Hz |
| Moc | 125 W |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 71 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Poziom wibracji | 2.9 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Klucz do tulei
- Oprawki tulei 2,4 oraz 3,2 mm
- Regulowany uchwyt do podparcia
- 25 elementów dodatkowego wyposażenia
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia

































