Młot udarowo-obrotowy

- Wydajny, pneumatyczny mechanizm udarowy umożliwia łatwe wiercenie w betonie
- 4-funkcyjny młot udarowo-obrotowy: 1. Wiercenie z udarem; 2. Blokada udaru do zwykłych operacji wiercenia i wkręcania, 3. Blokada obrotów do lekkich prac wymagających kucia, 4. Kucie przy swobodnym ruchu obrotowym zapewniające maksymalną swobodę
- System SDS+ zapewniający szybką i łatwą wymianę wiertła
- Ergonomiczny kształt uchwytu gwarantujący wygodę i bezpieczeństwo obsługi
- Miękki uchwyt gwarantuje wygodną obsługę i optymalną kontrolę
- Włącznik regulacji prędkości z:- przyciskiem blokady do pracy ciągłej - pokrętłem wyboru prędkości do ustawiania odpowiedniej prędkości do każdego zadania
- Sprzęgło zabezpieczające zapewnia ochronę na wypadek zakleszczenia się wiertła
- Rękojeść boczna z płynną regulacją położenia i miękkim uchwytem umożliwia bezpieczną pracę przy chwycie oburącz
- Ogranicznik z łatwą regulacją głębokości wiercenia otworów nieprzelotowych
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Pneumatyczny, czterofunkcyjny młot udarowo-obrotowy z regulacją prędkości
Czterofunkcyjny młot udarowo-obrotowy SKIL 1034 posiada wydajny silnik 600 W i jest wyposażony w regulację prędkości ze wstępnym wyborem prędkości i przyciskiem blokady, co zapewnia optymalną kontrolę podczas wiercenia otworów o średnicy do 20 mm w betonie. Posiada funkcję udaru do wiercenia w betonie, blokadę udaru do zwykłego wiercenia i wkręcania oraz blokadę obrotów do lekkich prac wymagających kucia. Młot posiada także funkcję kucia przy swobodnym ruchu obrotowym. System „SDS+“ zapewnia szybką i łatwą wymianę akcesoriów. Antypoślizgowy miękki uchwyt i rękojeść boczna z regulacją pozycji umożliwiają bezpieczną pracę przy chwycie oburącz. Ogranicznik głębokości umożliwia ustawienie głębokości przy wierceniu otworów nieprzelotowych. Młot SKIL 1034 jest dostarczany w wytrzymałej walizce z zestawem 3 wierteł do betonu „SDS+“ 6, 8, 10 i 13 mm oraz uchwytem wiertarskim 13 mm z adapterem „SDS+“.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Maks. liczba udarów | 0-5800 IPM |
| Typ wtyczki | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 0 - 1100 |
| Moc | 600 W |
| Rodzaj uchwytu | SDS+ |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Średnica wiercenia w drewnie | 30 mm |
| Średnica wiercenia w betonie | 20 mm |
| Energia uderzenia | 1.3 J |
| EAN | 8710364055418 |
| Order Number | F0151034AE |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 90 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność pomiaru (K) poziomu emisji drgań | 1.5 m/s² |
| Moc dźwięku | 101 dB |
| Poziom wibracji (kucie) | 10.6 m/s² |
| Poziom wibracji (podczas wiercenia z udarem w betonie) | 9.0 m/s² |
Opakowanie zawiera
- Rękojeść boczna z miękkim uchwytem
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- Zestaw 3 wierteł SDS+ (6, 8, 10 mm)
- Mocna walizeczka z tworzywa sztucznego
- Zębaty uchwyt wiertarski SDS+ (13 mm)
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia

































