Pompa zanurzeniowa (brudna woda)

- Wytrzymała pompa do odprowadzania wody, wypompowywania i przepompowywania czystej lub brudnej wody
- Szybkie przepompowywanie dużych objętości wody, do 8500 l/h
- Wyłącznik pływakowy automatycznie włącza lub wyłącza pompę w zależności od poziomu wody
- Poziom wyłączenie można wyregulować za pomocą uchwytu kabla wyłącznika pływakowego
- Wyłącznik termiczny zapobiega przeciążeniu
- Uniwersalne przyłącze znajdujące się w wyposażeniu standardowym umożliwia podłączenie węży o różnych wymiarach
- Ergonomiczny, duży uchwyt umożliwia wygodny transport
- 10-metrowy przewód zasilający umożliwia stosowanie pompy na większych głębokościach
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
Opis produktu
Wydajna pompa zanurzeniowa do brudnej wody
Pompa zanurzeniowa SKIL 0810 to idealne narzędzie do odprowadzania, wypompowywania i przepompowywania zanieczyszczonej wody, np. z zalanych piwnic lub małych stawów. Dzięki wysokiej wydajności pompa zanurzeniowa szybko przepompowuje duże objętości wody, do 8500 l/h. W zależności od rodzaju zadania, można obsługiwać wyłącznik pływakowy ręcznie lub automatycznie. W wyposażeniu standardowym narzędzia znajduje się uniwersalne przyłącze do węża.
Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Wyłącznik pływakowy automatycznie włącza lub wyłącza pompę w zależności od poziomu wody. Poziom pompowania można zmieniać, dopasowując przewód wyłącznika pływakowego w uchwycie. Lekka konstrukcja i uchwyt w górnej części pompy zapewniają łatwy transport pompy. Długi 10-metrowy przewód zasilający zapewnia dużą swobodę i umożliwia korzystanie z pompy na znacznej głębokości. Pompę można zanurzyć w wodzie na głębokość 7 metrów. W wyposażeniu standardowym narzędzia znajduje się uniwersalne przyłącze, które umożliwia podłączenie węży o różnych średnicach.
Trwała, wytrzymała i na lata
Model SKIL 0810, wyposażony w wysokiej jakości silnik indukcyjny, jest trwałym i wytrzymałym narzędziem, które posłuży na lata. Dzięki dużej wydajności tłoczenia 8500 l/h narzędzie jest idealne do wszelkiego rodzaju prac związanych z odprowadzaniem brudnej wody zawierającej zanieczyszczenia o średnicy do 35 mm. Maksymalna wysokość tłoczenia pompy SKIL 0810 wynosi 5 m. Termiczny wyłącznik przeciążeniowy zapobiega zatarciu pompy poprzez automatyczne wyłączenie pompy w przypadku stwierdzenia przeciążenia silnika.
Specyfikacje
| Performance Level | NIEZAWODNA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Napięcie i wzmocnienie; częstotliwość | 230V/50Hz |
| Typ wtyczki | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 Waterproof (Schuko) |
| Moc | 500 W |
| Maks. wielkość cząsteczek zanieczyszczeń | 35 mm |
| Maks. temperatura cieczy | 35 °C |
| Maks. wydajność pompy | 8500 l/h |
| Maks. wysokość tłoczenia | 5 m |
| Maks. głębokość zanurzenia | 7 m |
| Min. poziom wody przy uruchomieniu | 75 mm |
| Pozostała głębokość wody (ok.) | 35 mm |
| Źródło zasilania | Sieciowe (przewodowe) Prąd zmiennyPrąd zmienny |
| Warranty | 3 lata gwarancji do użytku domowego |
| EAN | 8710364075812 |
| Order Number | F0150810AA |
| Długość przewodu | 10 m |
Opakowanie zawiera
- Pompa zanurzeniowa SKIL 0810
- Uniwersalne przyłącze węża
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia
































