Bezszczotkowa kosiarka akumulatorowa

Brak w magazynie



- Cyfrowy silnik bezszczotkowy: '50% więcej mocy¹, 45% większa prędkość¹ i 10× dłuższa żywotność
- Szerokość koszenia 32 cm dla łatwego koszenia małych i średnich trawników
- Centralny uchwyt do wygodnej regulacji wysokości koszenia w zakresie od 30 do 70 mm w 5 pozycjach
- SKIL 'Grass Guide' do koszenia blisko ścian i krawędzi
- Ergonomiczny, duży uchwyt do wygodnego przenoszenia
- Wskaźnik 'Grass Box Full' informuje dokładnie, kiedy opróżnić kosz, co ułatwia koszenie
- Kosz o pojemności 30 l zapewnia odpowiednią pojemność do szybkiego i czystego koszenia
- Doświadcz bezwysiłkowego koszenia o wydajności 375 m² w oparciu o baterię 5,0Ah
- Ponad 100 lat niezawodnej jakości SKIL
- Oceniony na 4,7/5 gwiazdek przez ponad 500 klientów
- Zamówione przed 17:00 = wysłane tego samego dnia
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
Przewiń do
- Opis produktu
- Specyfikacje
- Recenzje
- Dokumenty
- Realizacje
ACTIVCELL™
Nasza inteligentna technologia ACTIVCELL™ stale monitoruje napięcie, temperaturę i prąd akumulatora, przesyłając te informacje do narzędzia w czasie rzeczywistym.
Odkryj ACTIVCELL™KEEPCOOL™
Nasza opatentowana technologia „KEEPCOOL™” zapobiega przegrzewaniu się akumulatora, zwiększając jego wydajność.
Odkryj KEEPCOOL™

CYFROWE SILNIKI BEZSZCZOTKOWE
W DNA każdego narzędzia SKIL jest wbudowana najnowocześniejsza technologia. Nasze kompaktowe, cyfrowe silniki bezszczotkowe zapewniają dodatkową moc, wyjątkową wydajność i większą trwałość niż porównywalne silniki szczotkowe.
Odkryj CYFROWE SILNIKI BEZSZCZOTKOWE

PWRCORE 20™ POWAŻNA MOC I WYDAJNOŚĆ.
PWRCORE 20™ to doskonały wybór do większych projektów. Duża moc i wydajność pozwalają z łatwością wykonać każde zadanie.
Opis produktu
Bezszczotkowa kosiarka akumulatorowa 32 cm
Bezszczotkowa kosiarka akumulatorowa SKIL 0125 ma szerokość koszenia 32 cm, co sprawia, że koszenie małych trawników jest szybkie i łatwe. Należy do bezszczotkowej serii SKIL, oferując doskonały stosunek jakości do ceny. Nasz silnik bezszczotkowy jest szybszy, mocniejszy i działa 10 razy dłużej niż konwencjonalny silnik szczotkowy. Centralny uchwyt umożliwia wygodną regulację wysokości koszenia od 30 do 70 mm w pięciu pozycjach. System SKIL „Grass Guide” pomaga precyzyjnie kosić wzdłuż ścian i krawędzi, a ergonomiczny, duży uchwyt ułatwia przenoszenie. Dzięki wskaźnikowi „Grass Box Full” wiesz dokładnie, kiedy opróżnić 30-litrowy kosz. Model SKIL 0125AA dostarczany jest z baterią „20V Max” (18V) 4.0Ah „Keep Cool”, szybką ładowarką, workiem 30 L i nożem.
Bezszczotkowa linia SKIL z zaawansowaną elektroniką oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.
SKIL oferuje pełną gamę wysokowydajnych narzędzi bezszczotkowych do codziennych zadań. Należą one do najlepszych na rynku i wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Średnio zapewniają o 45% większą moc i umożliwiają wykonanie pracy o 55% szybciej niż narzędzia z konwencjonalnym silnikiem szczotkowym. Silniki bezszczotkowe SKIL mają też 10 razy dłuższą żywotność, co czyni je opłacalnym i ekologicznym wyborem. Ich trwałość potwierdza 5-letnia gwarancja na narzędzie, podkreślająca zaangażowanie SKIL w jakość. Co więcej, silniki SKIL są sterowane zaawansowaną elektroniką, co zapewnia lepszą wydajność niż wiele innych narzędzi bezszczotkowych na rynku.
Technologia akumulatorowa PWRCORE 20™, lider w branży, do zasilania wszystkich narzędzi SKIL „20V Max”.
Technologia PWRCORE 20™ obejmuje zaawansowane akumulatory i ładowarki o wiodącej w branży konstrukcji oraz innowacyjne rozwiązania, których nie znajdziesz nigdzie indziej, takie jak opatentowana technologia chłodzenia akumulatorów KEEPCOOL™, zwiększająca czas pracy nawet o 25% i podwajająca żywotność akumulatora. Opatentowana technologia ACTIVCELL™ gwarantuje maksymalną wydajność i optymalną ochronę baterii. Akumulatory i ładowarki PWRCORE 20™ są w 100% kompatybilne i wymienne ze wszystkimi narzędziami i urządzeniami ogrodowymi SKIL PWRCORE 20™ zapewniając pełną elastyczność.
Specyfikacje
| Performance Level | ZAAWANSOWANA WYDAJNOŚĆ |
|---|---|
| Szerokość koszenia | 32 cm |
| Waga netto bez akumulatora | 8.5 kg |
| Zestaw do mulczowania | No |
| System regulacji wysokości koszenia | Uchwyt centralny |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe |
| Ustawienia wysokości koszenia | 5 |
| Wysokość koszenia | 30-70 mm |
| Pojemność kosza na trawę | 30 l |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 2800-3400 |
| Napięcie | 20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Silnik bezszczotkowy | Tak |
| Warranty | 5 lat gwarancji na narzędzie do użytku domowego, 1 rok gwarancji na narzędzie do użytku profesjonalnego |
| EAN | 4894863203403 |
| Order Number | GM1E0125CA |
| Moc dźwięku | 85 dB |
Opakowanie zawiera
- Kosiarka SKIL 0125
- Worek na trawę 30 l
- Nóż kosiarki
- Instrukcja obsługi
Dostępne dokumenty dla tego narzędzia

































