Brushless bladblazer/-zuiger

Niet op voorraad



- Borstelloze motor: gemiddeld 50% meer vermogen, 45% sneller en een 10 keer langere levensduur dan een gebruikelijke motor met koolborstels
- Wissel snel zonder gereedschap tussen blazen en zuigen
- Ervaar optimale veelzijdigheid met de 3-in-1 functie: blazen, zuigen en versnipperen
- Snelheidsregeling voor optimale controle van luchtsnelheid en -volume
- Pak grote hoeveelheden tuinafval aan met de opvangzak met een inhoud van 45 liter
- Hoog luchtvolume van 720 m³/h met een maximale luchtsnelheid van 250 km/h voor het opruimen van grote oppervlakken
- Inclusief schouderriem om comfortabel hanteren te waarborgen
- Verklein de verzamelde bladeren tot een minimale hoeveelheid afval met een versnipperratio van 12:1
- Ondersteunend wiel voor eenvoudig manoeuvreren door de tuin
- „EASY STORAGE”-ontwerp voor plaatsbesparend en netjes opbergen van het gereedschap
- Looptijd van 14 minuten met een accu van 5,0 Ah
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

EASY STORAGE
Rommel belemmert de prestaties en daarom is al ons tuingereedschap ontworpen met een ruimtebesparende Easy Storage-oplossing.
Ontdek EASY STORAGE

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Borstelloze accubladblazer/-zuiger waarbij de modus zonder gereedschap kan worden gewisseld
De 20V Max 0350 accu bladblazer en -zuiger maakt deel uit van het SKIL XP-assortiment, een uitgebreid programma tuingereedschap voor gebruikers die slimme keuzes maken. Net als alle andere SKIL 20V accu gereedschappen wordt deze aangedreven door de toonaangevende PWRCORE 20™ accutechnologie. De borstelloze SKIL 0350 biedt optimale veelzijdigheid dankzij de 3-in-1 functionaliteit: blazer, zuiger en mulcher. Met de gereedschapsloze moduswisselaar schakelt u direct van blazer naar zuiger en weer terug. Dit gereedschap is uitgerust met een krachtige ventilator die een indrukwekkende maximale luchtsnelheid van 250 km/u en een hoog luchtvolume van 720 m³/u genereert. U kunt de snelheid regelen voor optimale prestaties. Tuinafval wordt dankzij de ingebouwde mulcher gereduceerd tot een verhouding van 12:1 voor compacte en gemakkelijke afvoer. De grote opvangzak van 45 liter maakt het mogelijk om langer te werken zonder deze vaak te moeten legen. Voor eenvoudig manoeuvreren in uw tuin is deze bladblazer/-zuiger voorzien van een handig steunwiel. Dankzij het exclusieve Easy Storage-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik minimale opslagruimte in.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij zorgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie voor maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
SKIL XP
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is SKIL XP ontwikkeld voor tuiniers die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert SKIL XP uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze tuinprojecten aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 4894863202710 |
| Order Number | GB1E0350CA |
| Schouderriem | Yes |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Type handvat | D-handgreep |
| Versnipperratio | 12:1 |
| Spanning (V) | 2x20 V |
| Product Series | XP |
| Categorie Type | Elektrisch tuingereedschap |
| Geluidsvermogensniveau Lwa (dB(A)) | 100 |
| Geluidsdrukniveau Lpa (dB(A)) | 86 |
| Guaranteed Sound Power Level Lwa (dB(A)) | 101 dB |
| Sound Power Level Lwa (dB(A)) | 100 dB |
| Sound Pressure Level Lpa (dB(A)) | 86 dB |
| Vibration (M/S²) | 0.7 m/s² |
| Gegarandeerd geluidsvermogensniveau Lwa (dB(A)) | 101 |
Verpakking bevat
- SKIL 0350 bladblazer/-zuiger
- Schouderriem
- 'Easy Storage'-haak

































