Brushless bladblazer/-zuiger

Beperkte voorraad



- Borstelloze motor: gemiddeld 50% meer vermogen, 45% sneller en een 10 keer langere levensduur dan een gebruikelijke motor met koolborstels
- Wissel snel zonder gereedschap tussen blazen en zuigen
- Ervaar optimale veelzijdigheid met de 3-in-1 functie: blazen, zuigen en versnipperen
- Snelheidsregeling voor optimale controle van luchtsnelheid en -volume
- Pak grote hoeveelheden tuinafval aan met de opvangzak met een inhoud van 45 liter
- Hoog luchtvolume van 720 m³/h met een maximale luchtsnelheid van 250 km/h voor het opruimen van grote oppervlakken
- Inclusief schouderriem om comfortabel hanteren te waarborgen
- Verklein de verzamelde bladeren tot een minimale hoeveelheid afval met een versnipperratio van 12:1
- Ondersteunend wiel voor eenvoudig manoeuvreren door de tuin
- „EASY STORAGE”-ontwerp voor plaatsbesparend en netjes opbergen van het gereedschap
- Looptijd van 11 minuten met een accu van 4,0 Ah
- Inclusief tweede accu voor continu doorwerken
- De oplader beschermt zowel zichzelf als de accu tegen oververhitting
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™EASY STORAGE
Rommel belemmert de prestaties en daarom is al ons tuingereedschap ontworpen met een ruimtebesparende Easy Storage-oplossing.
Ontdek EASY STORAGE
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Borstelloze accubladblazer/-zuiger waarbij de modus zonder gereedschap kan worden gewisseld
Borstelloze SKIL 0350 biedt optimale veelzijdigheid met de 3-in-1 functie: blazer, zuiger en versnipperaar. Met een schakelaar en zonder gereedschap kunt u de blazer direct veranderen in een zuiger en omgekeerd. Dit gereedschap is uitgerust met een krachtige axiale ventilator die een indrukwekkende maximale luchtsnelheid van 250 km/h en een hoog luchtvolume van 720 m3/h produceert. U kunt de snelheid voor een optimale werking regelen. Tuinafval wordt dankzij de geïntegreerde versnipperfunctie in een verhouding van 12:1 verkleind, voor compact en praktisch afvoeren. Met de grote opvangzak van 45 liter kunt u langer doorwerken zonder dat de zak vaak leeggemaakt hoeft te worden. Om eenvoudig door uw tuin te kunnen manoeuvreren is deze bladblazer/-zuiger voorzien van een praktisch ondersteunend wiel. Dankzij het exclusieve „EASY STORAGE”-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik bijna geen ruimte in beslag. SKIL 0350 BA wordt geleverd met een schouderriem, opvangzak voor bladeren en een EASY STORAGE-haak. De accu en oplader zijn ook inbegrepen.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij zorgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie voor maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
SKIL XP
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is SKIL XP ontwikkeld voor tuiniers die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert SKIL XP uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze tuinprojecten aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 4894863202734 |
| Order Number | GB1E0350BA |
| Schouderriem | Yes |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Type handvat | D-handgreep |
| Versnipperratio | 12:1 |
| Aantal accu's | 2 |
| Spanning (V) | 2x20 V |
| Product Series | XP |
| Categorie Type | Elektrisch tuingereedschap |
| Geluidsvermogensniveau Lwa (dB(A)) | 100 |
| Geluidsdrukniveau Lpa (dB(A)) | 86 |
| Guaranteed Sound Power Level Lwa (dB(A)) | 101 dB |
| Sound Power Level Lwa (dB(A)) | 100 dB |
| Sound Pressure Level Lpa (dB(A)) | 86 dB |
| Vibration (M/S²) | 0.7 m/s² |
| Gegarandeerd geluidsvermogensniveau Lwa (dB(A)) | 101 |
Verpakking bevat
- SKIL 0350 bladblazer/-zuiger
- Opvangzak voor bladeren
- Schouderriem
- 2x 4,0Ah accu
- 2x oplader 2,4A
- 'Easy Storage'-haak



































